Willa Sowiniec – prestiżowe apartamenty na Woli Justowskiej

Grupa Jukatan rozpoczyna na Woli Justowskiej budowę prestiżowych apartamentów Willa Sowiniec. W skład enklawy wejdzie 14 budynków, w których znajdą się 44 apartamenty i domy adresowane do najbardziej wymagających klientów.

Fachowcy oceniają Wolę Justowską jako najbardziej atrakcyjną dzielnicę Krakowa. Bliskie sąsiedztwo Lasu Wolskiego ze wzgórzem Sowiniec oraz liczne tereny zielone pozwalają na obcowanie z naturą. Niewielka odległość od centrum miasta i miejsc takich jak lotnisko w Balicach, obwodnica, biznesowe centrum dodatkowo wpływa na wygodę mieszkania, która jednocześnie nie jest opłacona czasem traconym na dojazdy i uciążliwe korki uliczne.

Willa Sowiniec powstanie niespełna 2 km od Willi Decjusza. W każdym z budynków znajdzie się od jednego do czterech jedno i dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 60 do 200 mkw. Do apartamentów zlokalizowanych na parterze, z dodatkową kondygnacją w przyziemiu, przypisane są indywidualne ogrody japońskie. Natomiast te na pierwszym piętrze będą posiadały druga kondygnację – poddasze wraz z tarasem. W ramach kompleksu powstaną też domy o powierzchni od 240 do 350 mkw.

Na terenie kompleksu znajdą się pielęgnowane przez architektów tereny zielone, parkingi i garaże, a także recepcja, w której rezydować będzie concierge dbający o komfort mieszkańców.

Artystycznego wyrazu inwestycji doda brama wjazdowa oraz stylowa instalacja zaprojektowane przez Ryha Paprockiego, światowej sławy artystę i malarza. Całość idealnie wpisze się w lokalną architekturę i specyfikę miejsca wybieranego przez krakowską elitę dyplomatów, przedsiębiorców, ludzi kultury, nauki i biznesu.

Inwestor rozpoczął już przedsprzedaż apartamentów w okazyjnej cenie. Przedsprzedaż potrwa do końca czerwca. Po jej zakończeniu ceny osiągną wyższy pułap, odpowiadający tej lokalizacji.

www.willasowiniec.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu