Tiwi.pl razem z Gadu-Gadu

Tiwi.pl – serwis z interaktywnym programem telewizyjnym rozpoczął współpracę z GG Network S.A. To kolejny krok w kierunku rozwoju serwisu i uplasowania go wśród najpopularniejszych witryn o tej tematyce w polskim Internecie.

W ramach podjętej współpracy Tiwi.pl oferuje użytkownikom nową usługę. Polega ona na wysyłaniu do zarejestrowanych w serwisie osób wiadomości Gadu-Gadu przypominającej o zbliżającej się emisji ich ulubionego programu telewizyjnego. Aby skorzystać z usługi wystarczy posiadać konto w Tiwi.pl wraz z podanym numerem komunikatora. Powiadomienie dotyczy wybranych programów, dodanych wcześniej przez użytkownika Tiwi.pl do zakładki „Twoje ulubione”. Usługa jest bezpłatna, a w jej ramach można również zdefiniować, z jakim wyprzedzeniem chcemy otrzymywać informację o interesujących nas programach.

To pierwsza tego typu usługa na polskim rynku – komentuje Rafał Zalewski, właściciel Tiwi.pl. Przypomnienie wysyłane przez komunikator Gadu-Gadu jest bowiem w pełni zintegrowane z serwisem internetowym – dodaje Zalewski.

Nawiązanie współpracy z GG Network S.A. to kolejny krok w kierunku rozwoju serwisu i jego popularyzacji wśród polskich internautów. Liczymy, że wprowadzona usługa spotka się z zainteresowaniem użytkowników, którzy w prosty i wygodny sposób będą na bieżąco informowani o zbliżającej się emisji ich ulubionych filmów czy seriali – komentuje Rafał Zalewski.

źródło/autor: Tiwi.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu