Pierwszy w Polsce rajd na dachu – tylko w Bonarka City Center

26 czerwca, na dachu Bonarka City Center, w ramach Moto Show rozegrany zostanie jeden z przejazdów III Kryterium Samochodowego. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce, gdzie na dachu galerii handlowej ścigać się będą samochody!

III Kryterium Samochodowe Bonarka City Center to część IV Moto Show, które odbędzie się w dniach 18 – 27 czerwca. Jak zawsze, towarzyszy mu wystawa samochodów – tym razem będą to Samochody Miejskie, idealne dla poszukujących zwinnych aut, gwarantujących komfort i swobodę poruszania się po mieście. Wśród wystawców pojawią się między innymi: Kia (dealer Patecki), Renault Megane (dealer Renault Lisowski), Mini (dealer Dobrzański), Mazda 3 (dealer Andora), Peugeot 207 i Seat Ibiza (dealer Golemo). Firma Carnauba, specjalizująca się w auto detailingu i smart repairingu, zaprezentuje Fiata 500.

Ukoronowaniem IV Moto Show będzie III Samochodowe Kryterium Samochodowe Bonarka City Center. Impreza dla rajdowych amatorów rozegra się w sobotę, 26 czerwca o godzinie 11.00. Specjalnie na tę okazję zostanie przygotowana trasa asfaltowa, zakończona metą lotną z pomiarem czasu do 0,01 s. Zadaniem ekip startujących będzie trzykrotne przejechanie próby z jak najlepszym wynikiem. Jeden z przejazdów odbędzie się na dachu Bonarki!

Na wszystkich spragnionych mocnych wrażeń będzie czekać spora dawka pozytywnej adrenaliny, a na najlepszych – Puchary oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w III Samochodowym Kryterium Bonarka City Center zapraszamy na www.automobilklub.krakow.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu