OCHNIK zaprasza na licytację wyjątkowych prac wychowanków Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

OCHNIK, który od wielu lat aktywnie wspiera wychowanków Towarzystwa Przyjaciół zaprasza do licytacji wyjątkowych obrazów wykonanych przez Dzieci z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Miętnem.

Prace zostaną zaprezentowane już 20 czerwca podczas obchodów Dni Garwolina. Są to obrazy wykorzystujące różne techniki plastyczne: farby olejne, farby plakatowe, pastele, wyklejanie wełną, haft krzyżykowy. Na szczególną uwagę zasługują prace wykonane ze skrawków skóry.

„Prace zachwycają estetyką wykonania, kolorami, tematyką – świadczą o wielkiej wrażliwości twórców, ich zaangażowaniu” – mówi Monika Paziewska, terapeuta z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Miętnem.

Osoby, które są zainteresowane zakupem prac zapraszamy na obchody Dni Garwolina odbywające się na Zarzeczu w dniu 20 czerwca. Będzie można wziąć udział w licytacji obrazów. Uczestnicy licytacji wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród – walizki oraz dwóch portfeli skórzanych ufundowanych przez firmę OCHNIK.

Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na potrzeby Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Garwolinie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu