Motorola MILESTONE™ XT720: Nowy standard smartfonów z systemem operacyjnym Android

Najnowszy telefon Motorola wyróżniający się smukłym kształtem oraz 8 megapikselowym aparatem z ksenonową lampą błyskową.

Motorola, Inc. (NYSE: MOT) przedstawiła dzisiaj MileStone ™ XT720, jeden z najcieńszych na świecie smartfonów o rozdzielczości 8-megapixeli, zbudowany na Androidzie ™ pierwszy telefon wyposażony w ksenonową lampę błyskową.

Ten cienki (10.9mm), oparty na platformie Android 2.1, telefon z dotykowym ekranem wyświetla filmy wideo w rozdzielczości HD oraz oferuje zaawansowane możliwości multimedialne i internetowe dla użytkowników, którzy oczekują od smartfonu najnowszych rozwiązań technologicznych i najlepszych wrażeń.

Kamil Tuma, General Manager firmy Motorola na Europę Środkowo-Wschodnią, Turcję i Izrael, powiedział: „MileStone XT720 jest jednym z najbardziej zaawansowanych telefonów w ofercie smartfonów Motoroli. Smukły, wysublimowany i zaawansowany technicznie MileStone XT720 jest urządzeniem wysokiej klasy przeznaczonym dla tych, którzy prowadzą aktywne życie zawodowe, jak i społeczne.

„XT720, to kolejny krok Motoroli w kierunku wyeliminowania ograniczeń w komunikacji poprzez rozbudowę funkcjonalności i stworzenie większej możliwości korzystania z multimediów w podróży” – dodał Kamil Tuma.

Wzbogacone funkcje aparatu cyfrowego & wideo

MileStone XT720 to pionier wśród smartfonów opartych na platformie Android. Oferuje 8-megapikselowy aparat fotograficzny z ksenonową lampą błyskową, 10-ciokrotny zoom cyfrowy i kamerę HD o rozdzielczości 720p. Pozwala nie tylko robić, wyświetlać oraz udostępniać zdjęcia i filmy wysokiej jakości, ale także wzbogaca ich jakość sprawiając, że wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Najważniejsze funkcje:

  • Funkcja inteligentnego robienia zdjęć: zawiera prostą opcję panoramy, wykrywanie twarzy, multi-shot (sześć klatek z rzędu), filtr twarzy, redukcja efektu czerwonych oczu, zapobieganie drganiom aparatu i wiele innych opcji poprawiających jakości obrazu.
  • Interfejs multimediów o wysokiej rozdzielczości (HDMI ™): kabel HDMI (w zestawie) umożliwia oglądanie bezpośrednio na odbiornikach HDTV nagranego w HD MILESTONE XT720 filmu video.
  • Obsługa kart pamięci: microSD 8 GB z możliwością rozbudowy do 32GB

Zaprojektowany do obsługi Internetu w telefonie

MileStone ™ XT720 jest przeznaczony do wygodnego i szybkiego przeglądania stron internetowych. Obsługuje aż do ośmiu otwartych okien przeglądarki jednocześnie. Duży 3,7 calowy ekran WVGA (480X854) pozwala na przeglądanie stron internetowych, filmów, gier oraz zdjęć z niezwykłą szczegółowością.

W pełni wykorzystujący możliwości systemu operacyjnego Android 2.1, dotykowy wyświetlacz to połączenie interfejsu użytkownika (UI) i czujnika ekranu dotykowego, który usprawnia wybieranie i przewijanie funkcji menu. Pozwala na spersonalizowanie do pięciu ekranów ze stroną domową

Urządzenie obsługuje pakiet mobilnych aplikacji Google ™ w tym Google Search ™, Google Maps ™, Gmail ™ i YouTube ™ oraz aplikację nawigacyjną Motorola MOTONAV.

Zaawansowane mobilne biuro

MileStone XT720 umożliwia zarządzanie wieloma kontami oraz edycję dokumentów w celu zapewnienia skuteczności i wielozadaniowości w podróży.

  • Synchronizacja i zarządzanie wieloma kontami e-mail jednocześnie, co pozwala na oddzielenie służbowej skrzynki od prywatnej.
  • Ujednolicenie kontaktów Gmail: synchronizowanie kontaktów z książek adresowych, które są dodawane do pamięci telefonu.

Aplikacje Mobilne

MILESTONE XT720 zapewnia łatwy dostęp do ponad 50 tysięcy aplikacji dostępnych w sklepie Android Market ™ i moc przetwarzania niezbędną do ich szybkiej i sprawnej obsługi.

Dostępność

Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem Motoroli.

Więcej na temat urządzenia można dowiedzieć się na stronie YouTube™ lub na www.motorola.com/milestoneXT720. Zdjęcia produktowe oraz pełna specyfikacja telefonu dostępne są pod adresem: http://www.motorola.com/mediacenter.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu