FilmTrack.pl – kino i muzyka filmowa dla wymagających

Serwis FilmTrack.pl to jeden z nielicznych serwisów o tematyce filmowej, który podnosi polskiemu widzowi poprzeczkę. W portalu znajdziemy recenzje filmów nie znanych szerszemu widzowi, o wielu walorach artystycznych.

– Portal FilmTrack.pl (link do filmtrack.pl) redagujemy z myślą o wymagającym odbiorcy, który wyżej stawia kino ambitne i artystyczne od kina komercyjnego. W naszym serwisie Użytkownicy odnajdą głównie recenzje filmów godnych zobaczenia, polecanych przez Gutek Film czy Against Gravity – komentuje redaktor serwisu.

FilmTrack.pl współpracuje z kilkoma kinami, w tym kinami studyjnymi, aktywnie uczestnicząc w misji popularyzowania dobrego kina. Serwis obejmuje także patronaty medialne nad wartymi uwagi wydarzeniami kulturalno-filmowymi np. Wypalone Kino (Polska Bez Dymu), czy VII Krakowski Festiwal Górski i prezentowane na nim filmy z Banff Mountain Film Festival.

– Nasz serwis stara się zachęcić Czytelników do częstszego odwiedzania dobrych kin oraz sięgania po coraz to ciekawsze tytuły poprzez organizowanie różnych konkursów. Wygrać w nich można np. zaproszenia do jednego z warszawskich kin na dowolne seanse. Organizujemy także konkursy, które rozwijają talenty literackie. Naszych laureatów za najlepszą recenzję bądź artykuł nagradzamy filmami na DVD.

W portalu znaleźć można również muzykę filmową oraz najnowsze zwiastuny kinowe. FilmTrack.pl przyciąga użytkowników również ciekawymi biografiami ludzi kina oraz najświeższymi newsami ze świata kina. Spragnionym muzyki filmowej polecamy zaś sekcję „Muzyka filmowa”. FilmTrack.pl to niewątpliwie miejsce godne polecenia każdemu aktywnemu kinomanowi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu