Bartosz Stebnicki nowym szefem działu ESSN w Hewlett-Packard Polska

Bartosz Stebnicki objął stanowisko Dyrektora Działu Enterprise Servers, Storage and Networking (ESSN) w HP Polska. Dział ESSN odpowiada za sprzedaż infrastruktury informatycznej opartej o serwery, pamięci masowe, rozwiązania sieciowe oraz zintegrowane rozwiązania dla przedsiębiorstw. Rolą nowego dyrektora będzie wzmacnianie pozycji HP jako lidera technologii i usług przeznaczonych dla branży telekomunikacyjnej, medialnej, rozrywkowej, produkcyjnej i dystrybucyjnej oraz sektora finansowego, publicznego, służby zdrowia i edukacji. W zakres obowiązków wchodzi także rozwój współpracy z partnerami.

Bartosz Stebnicki przeszedł do HP z EMC Computers Systems, gdzie od 2005 roku zajmował stanowisko Country Managera. W firmie EMC pracował przez ostatnie dziesięć lat, zajmując różne stanowiska menadżerskie. Z branżą IT Bartosz Stebnicki związany jest od 1998 roku, gdy zaczynał pracując w Compaq jako Channel Manager, a później jako Storage Sales Manager w HP Polska.

Bartosz Stebnicki jest absolwentem Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji, na której ukończył wydział Marketingu i Zarządzania. Uzyskał również dyplom MBA w Szkole Głównej Handlowej oraz International Institute for Management Development (IMD) uniwersytetu w Lozannie.

Bartosz Stebnicki ma 34 lata. Wolne chwile spędza, grając w tenisa i squasha, zimą jeździ na nartach, a w pozostałych miesiącach na rowerze po Puszczy Kampinoskiej. Wyznaje zasadę w zdrowym ciele zdrowy duch. Często można go spotkać z rodziną i przyjaciółmi na szlakach kajakowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu