Bądź Glamour z TK Maxx

Już 24 czerwca rusza wspólny konkurs miesięcznika Glamour i marki TK Maxx. Akcja pod hasłem „Bądź Glamour z TK Maxx” adresowana jest do młodych ludzi bawiących się modą i trendami.

Konkurs polegać będzie na dodawaniu do konkursowej strony www.konkurstkmaxx.pl zdjęć swojej wystylizowanej sylwetki. Zdjęcia poddawane są głosowaniu internautów. Laureaci z poszczególnych tygodni zapraszani będą na profesjonalne sesje zdjęciowe, które odbywać się będą w sklepach sieci TK Maxx. Nagrodami w konkursie są karty upominkowe na zakupy do sklepów TK Maxx, a najlepsze stylizacje wezmą udział z ściganiu o nagrodę główną – kartę upominkową o wartości 700 zł na zakupy w TK Maxx oraz miesięczny staż w dziale mody miesięcznika Glamour.

TK Maxx to wiodący sprzedawca markowych ubrań po obniżonych cenach, który w 2009 roku uruchomił w Polsce pierwsze sklepy. TK Maxx to miejsce dla wszystkich tych, którzy nie chcą przepłacać za produkty znanych projektantów. To właśnie tu pod jednym dachem znajdziemy niezwykłe okazje i znane marki w cenach do 60% taniej. W każdym sklepie TK Maxx oprócz wysokiej jakości ubrań, obuwia, akcesoriów największych światowych marek, znajduje się dział z artykułami dla domu najlepszych designerów. Każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju, a dostawy są codziennie, dlatego warto odwiedzać TK Maxx często!

Sklepy TK Maxx można znaleźć w: M1 w Czeladzi, Sarnim Stoku w Bielsku Białej, we wrocławskiej Renomie, Galerii Malta w Poznaniu oraz Pasażu Łódzkim w Łodzi. We wrześniu planowane jest otwarcie flagowego sklepu TK Maxx w Warszawie w Domach Towarowych Wars Sawa i Junior.

Akcję koordynuje agencja Testa Communictions.

źródło/autor: Testa Communictions

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu