TAURON – Oferta specjalna Biura Maklerskiego Alior Banku „1+2= 0%”

Polecając usługi Biura Maklerskiego Alior Banku co najmniej dwóm osobom, które nie posiadają jeszcze produktów Alior Banku, zarówno Klient – Inwestor jak i rekomendowane przez niego osoby nie zapłacą prowizji od zlecenia kupna w ofercie publicznej akcji Tauron Polska Energia S.A.. Warunkiem skorzystania z promocji jest wypełnienie formularza rejestrowego dostępnego na stronie internetowej poświęconej ofercie: http://tauron.aliorbank.pl.

Klienci Alior Banku mogą w zaledwie kilka minut otworzyć rachunek brokerski i złożyć zapis bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej lub w trakcie krótkiej wizyty w jednym z ponad 160 oddziałów Alior Banku.

Alior Bank jest też przygotowany, aby w razie potrzeby wydłużyć godziny otwarcia oddziałów w ostatnich dniach zapisów na akcje Tauron Polska Energia S.A..

Na co raz większe zainteresowanie ofertą brokerską Alior Banku wpływa przede wszystkim:

  • Łatwość w otwarciu rachunku brokerskiego (klienci banku mogą podpisać umowę przez internet z wykorzystaniem kodu SMS);
  • 160 punktów przyjmowania zleceń;
  • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego;
  • Bezpłatny dostęp do notowań giełdowych w czasie rzeczywistym;
  • Integracja rachunku bankowego i brokerskiego oraz nowoczesna i wciąż rozbudowywana platforma brokerska;
  • Wysoka jakość usług dodatkowych (lokaty, oprocentowanie i oferta kredytowa).

Ponadto Biuro Maklerskie Alior Banku okazało się bezkonkurencyjne w rankingu jakości obsługi klienta przygotowanym przez firmę Dive-AdHoc na zlecenie Pulsu Biznesu. Ranking powstał w oparciu o pierwsze na polskim rynku badanie, które zmierzyło jakość obsługi inwestorów za pomocą metody „tajemniczego klienta”. Biuro Maklerskie zostało również zwycięzcą ubiegłorocznego rankingu brokerów dla inwestorów indywidualnych przygotowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) oraz redakcję magazynu „Forbes” zyskując tytuł „Najlepszego brokera inwestorów indywidualnych”.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi brokerskiej świadczonej za pośrednictwem specjalistycznego Contact Center (19 503), dostępnej poprzez platformę internetową oraz w oddziałach Alior Banku na terenie całego kraju.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu