Samochód z otoMoto.pl, ubezpieczenie z rankomat.pl

Od początku czerwca, poszukując auta w największym ogłoszeniowym serwisie motoryzacyjnym – otoMoto.pl, można w szybki i prosty sposób znaleźć ubezpieczenie w porównywarce internetowej rankomat.pl.

Każdy, kto wyszuka i kupi pojazd, musi go następnie ubezpieczyć. Zależy nam na tym, aby nasi użytkownicy w wygodny, prosty i szybki sposób mogli znaleźć polisę w dobrej cenie – mówi Marcin Świć, manager serwisu otoMoto.pl. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z rankomat.pl. Jest to świetnie przygotowana i wiarygodna porównywarka ubezpieczeń samochodowych. Nasi użytkownicy zyskują cenną informację o rzeczywistych kosztach związanych z zakupem i użytkowaniem swojego zakupionego pojazdu – dodaje Świć.

Porównywarka rankomat.pl pozwala kierowcy znaleźć najtańszą lub najbardziej dopasowaną do jego potrzeb pod względem zakresu ochrony polisę. Przewagą serwisu nad większością innych polskich porównywarek jest możliwość zakupu online (płatność przelewem bądź kartą kredytową). rankomat.pl wyróżnia się też specjalnym systemem RANKingTM, biorącym pod uwagę ponad 40 różnych kryteriów i oceniającym zakres ochrony oferowanych ubezpieczeń.

Zgodnie z wynikami badania Megapanel, w marcu 2010 r. stronę otoMoto.pl odwiedziło ponad 4 254 000 użytkowników (real users). Według danych PBI/Gemius otoMoto.pl z 430 202 589 odsłon miesięcznie jest bezkonkurencyjny wobec innych serwisów motoryzacyjnych.

otoMoto.pl jest największym i najbardziej znanym serwisem ogłoszeń motoryzacyjnych w polskim Internecie, dlatego bardzo zależało nam na tej współpracy – komentuje Wojciech Rabiej, szef internetowej porównywarki ubezpieczeniowej rankomat.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu