Nowa inwestycja Art& Design Development

Art & Design Development rozpoczyna budowę kompleksu domów jednorodzinnych na południowy zachód od Krakowa, na granicy Bielańsko – Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

Inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie wyższe standardy mieszkaniowe, a także obcowanie z przyrodą. Lokalizacja kompleksu została starannie dobrana tak, by osoby które wejdą w posiadanie nieruchomości mogły mieszkać blisko Krakowa, jednocześnie ciesząc się sąsiedztwem Lasów Tynieckich oraz licznych terenów rekreacyjnych.

Kompleks utworzy pięć wysokiej jakości domów. Powierzchnia każdego z nich sięgnie 180 metrów kwadratowych. Cechą charakterystyczną będą wyraźne kształty budynków oraz materiały jakie zostaną użyte do ich wykonania – stal, beton oraz szkło. Stylu dodadzą autorskie detale architektoniczne, sygnowane przez Rycha Paprockiego – światowej sławy artystę i malarza. Paprocki zaprojektował również bramę wjazdową, która będzie pełnić rolę wizytówki luksusowego kompleksu. Całość idealnie wpisze się w willowy charakter Podgórków Tynieckich.

Projekty budynków powstały w cenionym, krakowskim biurze architektonicznym Bartłomieja Sitarskiego. Domy zostaną wyposażone w inteligentne rozwiązania takie, jak klimatyzacja, gazowe piece grzewcze czy systemy alarmowe, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo. W projektach uwzględniono również zastosowanie energooszczędnych rozwiązań, które pomogą właścicielom zaoszczędzić na rachunkach, a przy tym zatroszczyć się o środowisko.

www.bramatyniecka.pl

źródło/autor: Art & Design Development

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu