MAXER XXL. Kawał wafla. Zero pitu pitu z FireFly

Nestlé wprowadziło na rynek absolutną nowość – duży, chrupiący wafel MAXER, skrojony specjalnie z myślą o facetach. Promuje go hasło: „MAXER XXL. Kawał wafla. Zero pitu pitu”. Agencja FireFly Creation odpowiada za pomysły kreatywne i realizację kampanii zintegrowanej, która towarzyszy wprowadzeniu produktu.

Kampania nowego wafla z portfolio marki Nestlé jest zaplanowana jako całościowe, zintegrowane działanie, obejmujące swoim zasięgiem:

  • telewizję,
  • outdoor,
  • internet: kampanię internetową, konkursy dla użytkowników wybranych portali i in-game advertising,
  • materiały BTL.

W kampanii telewizyjnej będzie można zobaczyć kilka spotów, których bohaterami są MAXER i Pitusiński. Pierwszy z nich uosabia facetów, którzy nie uznają „pitu pitu” – nie skupiają się na zbędnych szczegółach, tylko robią wszystko raz a dobrze. Drugi natomiast tych, którzy poprzestają na „pitu pitu” – marnują dużo czasu i wysiłku, jednak nie osiągają rezultatów.

Komunikacji marki MAXER towarzyszy kampania outdoorowa, w której dominującym elementem jest gruby, chrupiący wafel wraz z hasłem: „MAXER XXL. Kawał wafla. Zero pitu pitu”. Obejmuje ona citylighty day&night i FLN-y.

Na użytkowników Fotka.pl i Demotywatory.pl czekają konkursy z maksymalnymi nagrodami. Na Fotce mogą wrzucać zdjęcia odpowiadające idei: „Robisz coś na maksa, pokaż to!”, a na Demotywatorach ładować „kawał demota”. Do osób, które chcą robić coś na maksa w zgodzie z myślą przewodnią wafla MAXER, kierowana jest też kampania internetowa w Gadu-Gadu i w społecznościowej sieci reklamowej Spolecznosci.pl.

Kampanię wzmacnia dodatkowo komunikacja BTL-owa: materiały POS w punktach sprzedaży – listwy, wobblery i zatowarowe standy ekspozycyjne oraz reklamy w prasie branżowej.

Kampania wprowadzająca na rynek wafla MAXER opiera się na strategii komunikacji stworzonej przez zespół FireFly Creation we współpracy z Nestlé. Agencja odpowiadała za ikonę „Zero pitu pitu” i hasło promujące wafla, wraz z agencją Promocja21 projektowała też jego opakowanie.

źródło/autor: FireFly Creation

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu