Laserowa korekcja lotu

„Laser uskrzydla” – to hasło przewodnie konkursu organizowanego przez Krakowskie Centrum Okulistyki Zooptica, który właśnie ruszył na portalu Lotniczapolska.pl. Akcja skierowana jest do wszystkich pasjonatów latania, którzy chcą poprawić swój wzrok.

Lotnicze przepisy nie wszystkim pozwalają latać, a Ci którzy mogą szybować w okularach lub soczewkach często skarżą się na dyskomfort z tym związany. W rozwiązaniu tych problemów pragnie pomóc Zooptica. We współpracy z portalem lotniczapolska.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania jest zabieg laserowej korekcji wzroku.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@lotniczapolska.pl z argumentacją, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać nagrodę główną. E-maile można nadsyłać do 14 lipca 2010 r. Komisja konkursowa wybierze 5 najlepszych prac, które zostaną poddane głosowaniu. Oddawać głosy na prace będzie można od 15 do 28 lipca. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie: http://lotniczapolska.pl/Laser-uskrzydla-wygraj-laserowa-korekcje-wzroku!,13813

Laserowa korekcja wad wzroku stosowana jest od kilkunastu lat, jako trwała metoda pozwalająca na wyeliminowanie konieczności noszenia okularów lub soczewek kontaktowych (trwała korekta wzroku). Skorzystało z niej już z powodzeniem kilkanaście milionów pacjentów na całym świecie. Zabieg ten od lat przeprowadzany jest w Krakowskim Centrum Okulistyki Zooptica.

źródło/autor: 9.90 PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu