Kolejny etap 4×4 Family Adventure z LAND ROVEREM

przez | 15/06/2010

Land Rover – brytyjski producent samochodów terenowych – jest patronem cyklu imprez off-roadowych 4×4 Family Adventure, podczas których uczestnicy będą mieli do pokonania trasę turystyczną oraz próby sprawnościowe. W tym roku zaplanowano jeszcze trzy spotkania, z których najbliższe odbędzie się w okolicach Katowic już 18-20 czerwca. Organizatorem imprezy jest Auto Świat 4×4. Partnerem tej rundy będzie firma Vitres – diler marki Land Rover z Katowic.

Już w piątkowy wieczór uczestnicy będą mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez instruktorów Land Rovera, które poświęcone będą podstawowym technikom jazdy w terenie, akcesoriom off-roadowym oraz czytaniu roadbooka. W sobotę zajęcia praktyczne – testowanie możliwości własnych samochodów. Przewidziana jest trasa turystyczna po okolicy, wykorzystująca drogi asfaltowe oraz szutrowe. Natomiast w niedzielę 20 czerwca uczestnicy będą przechodzić próby samochodami marki Land Rover Defender w kamieniołomie w Ogrodzieńcu.

„Rajdy z cyklu 4×4 Family Adventure to wspaniała rodzinna zabawa. Odbywająca się podczas nich Akademia Land Rovera to doskonała okazja, by zapoznać uczestników z zasadami bezpiecznej jazdy terenowej. Dla nas najważniejsze jest aby kierowcy dowiedzieli się, jak jeździć po bezdrożach, by nie zagrażać sobie i przyrodzie” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover Polska.

Do udziału w imprezie wystarczy posiadać dowolny samochód z napędem 4×4 (nawet SUV) oraz zarejestrować się na stronie organizatora. Podstawą klasyfikacji są ciekawe zadania dodatkowe (np. sprawności fizycznej i quizy), nie będzie realizowany żaden pomiar czasu. Rajd 4×4 Family Adventure to fantastyczna zabawa dla dzieci!

Kolejne spotkania z cyklu 4×4 Family Adventure:

  • 23-25 lipca – okolice Warki
  • 3-5 września – okolice Trójmiasta

źródło/autor: 38PR