Holland Park: 80% apartamentów w budynku Brunello zostało sprzedanych

Keen Property Partners (KPP), właściciel i zarządca kompleksu ekskluzywnych apartamentów Holland Park, zakończył sprzedaż kameralnego projektu Apartamenty Wielicka obejmującego 41 apartamentów o powierzchni od 62 do 241 m2 zlokalizowanych w cichym zakątku warszawskiego Mokotowa, przy ulicy Wielickiej i Ksawerów. Nadal prowadzona jest sprzedaż apartamentów w budynkach Brunello i Oscar należących do prestiżowego kompleksu Holland Park znajdującego się na tyłach Placu Trzech Krzyży w Warszawie. W budynku Brunello zostało już sprzedanych ponad 80% apartamentów. Do dyspozycji kupujących pozostały jedynie cztery apartamenty o powierzchni od 83 do 97 m2 w budynku Brunello oraz 35 apartamentów o powierzchni od 83 do 180 m2 w budynku Oscar.

Dla osób zainteresowanych kupnem apartamentu w kompleksie Holland Park, firma Keen Property Partners organizuje Dni Otwarte Holland Park, które odbędą się w dniach 18-20 czerwca 2010 r. (piątek, sobota, niedziela) w godzinach od 11:00 do 19:00 w piątek oraz od 11:00 do 17:00 w sobotę i niedzielę. W czasie Dni Otwartych potencjalni klienci będą mogli nie tylko obejrzeć wybrane apartamenty, ale także porozmawiać z pracownikami działu sprzedaży KPP na temat tej inwestycji oraz zapoznać się ze szczegółowymi planami i projektami.

Spotkanie w kompleksie Holland Park będzie także doskonałą okazją do zapoznania się z unikalnym i zarazem kompleksowym zakresem usług oferowanych przez Keen Property Partners na rynku luksusowych nieruchomości mieszkaniowych.

„Tym, co nas wyróżnia jest wyjątkowe podejście do klienta, w ramach którego pomagamy mu sprawnie poruszać się po skomplikowanym rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Dodatkowo oferujemy najwyższej jakości usługi pod jednym dachem: wykończenie i wystrój wnętrz, sprzedaż, zakup, wynajem oraz zarządzanie nieruchomościami. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam zarządzać powierzchnią ponad 13 000 m2 luksusowych rezydencji znajdujących się w największych miastach Polski oraz 150 000 m2 przestrzeni handlowej. Nasze apartamenty znalazły już ponad 400 nowych mieszkańców w całej Polsce, a przekształcając wnętrza 120 mieszkań z sukcesem spełniliśmy marzenia wielu osób” – podkreśla Agata Filipczuk, dyrektor Działu Aranżacji Wnętrz w Keen Property Partners.

W Dziale Aranżacji Wnętrz Keen Property Partners pracują najlepsi architekci i dekoratorzy wnętrz. Są to absolwenci prestiżowych uczelni, z doświadczeniem zdobytym w studiach projektowych w Polsce i na świecie, którzy na bieżąco śledzą najnowsze trendy wzornictwa. Próbkę ich możliwości można podziwiać zwiedzając powierzchnie wspólne budynków należących do kompleksu Holland Park, które niedawno przeszły proces modernizacji.

„Odświeżyliśmy wygląd pomieszczeń wspólnych, ponieważ zależało nam na tym, aby odzwierciedlały one aktualne trendy w wyposażeniu wnętrz. Ich obecny styl to elegancki minimalizm z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. Podłogi zostały wykonane z marmuru, w projekcie ścian uwzględniono odważną kolorystykę brązu z elementami złota. Tchnęliśmy w te miejsca więcej życia ustawiając marmurowe donice z zielonymi roślinami” – wyjaśnia założenia projektu Anna Malesińska, architekt i projektant wnętrz w dziale Aranżacji Wnętrz Keen Property Partners.

źródło/autor: Keen Property Partners

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu