Bacardi prezentuje BACARDI Mojito Classic Coctail

Marka Bacardi poszerzyła swoje portfolio o nowy produkt – Bacardi Mojito Classic ready to serve.

Od ponad stu lat karaibski rum Bacardi Superior stworzony przez Don Facundo Bacardi Masso jest bazą jednego z najpopularniejszych drinków – Mojito.

Teraz wszystkie składniki tego kultowego koktajlu odnaleźć można zamknięte w butelce Bacardi Mojito Classic – ready to serve.

Nazwa Mojito pochodzi od słowa „mojo”, które w potocznym języku na Karaibach oznacza „czar”. Pierwsze koktajle o nazwie Mojito serwowane były w dwóch popularnych kubańskich lokalach „La Floridita” oraz „Sloppy Joe’s”. W restauracji „La Floridita”, istniejącej po dziś dzień, swoje ulubione Mojito zamawiał Ernest Hemingway.

Świeże i wyważone – takie właśnie jest Bacardi Mojito Classic – ready to serve. Wystarczy napełnić wysoką szklankę lodem, dolać Bacardi Mojito i orzeźwiający koktajl gotowy.

Jeśli mamy ochotę zaskoczyć gości umiejętnościami barmańskimi i wzbogacić nasz koktajl, wystarczy dodać ćwiartkę limonki, kilka listków świeżej mięty i uzupełnić wszystko odrobiną gazowanej wody!

Bacardi Mojito to idealne rozwiązanie na każde przyjęcie! Wystarczy tylko chwila, aby oczarować wszystkich niepowtarzalnym letnim smakiem Bacardi Mojito!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu