Andrzej Kawiński przewodniczącym Forum Technologii Bankowych w Związku Banków Polskich

Posiedzenie Prezydium FTB ponownie wybrało na przewodniczącego Dyrektora Generalnego IMPAQ Sp. z o.o.

W dniu 14 czerwca 2010 podczas posiedzenia Prezydium FTB w Związku Banków Polskich odbyły się wybory na przewodniczącego Forum Technologii Bankowych. Przewodniczącym Forum wybrany został Andrzej Kawiński Dyrektor Generalny IMPAQ Sp. z o.o., firmy zrzeszonej w ramach Forum Technologii Bankowych (FTB) przy Związku Banków Polskich.

Forum Technologii Bankowych (FTB) przy Związku Banków Polskich, działa w ramach Rady Bankowości Elektronicznej. Zrzesza firmy technologiczne współpracujące z bankami i Związkiem Banków Polskich w ramach realizacji zadań statutowych ZBP. Bezpośrednią przyczyną powołania Forum była rosnąca potrzeba współpracy firm technologicznych oraz banków w zakresie automatyzacji obrotu gotówkowego i propagowania obrotu bezgotówkowego, a także wprowadzania nowoczesnych rozwiązań technologicznych w sektorze bankowym w Polsce.

Andrzej Kawiński związany jest z IMPAQ Sp. z o.o. od grudnia 2009 r., jako Członek Zarządu i Dyrektor Generalny. IMPAQ Sp. z o.o. to firma zajmująca się m.in. tworzeniem systemów, które całościowo wspierają dowolnie skomplikowane procesy biznesowe dla sektorów usług finansowych, telekomunikacji, handlu detalicznego w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, USA i Wielkiej Brytanii.

źródło/autor: IMPAQ

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu