Oferta DM BOŚ na akcje Tauron

Dla Klientów zainteresowanych zakupem akcji Tauron Polska Energia S.A., Dom Maklerski BOŚ S.A. przygotował uproszczone procedury otwierania nowych rachunków, bezpłatne prowadzenie rachunku inwestycyjnego oraz atrakcyjną prowizję już od 0,19% za zlecenie. Inwestorzy mogą również zapoznać się z raportem analizującym przebieg największych polskich prywatyzacji sporządzony przez ekspertów Biura.

Inwestorom indywidualnym zainteresowanym zakupem akcji Tauron Dom Maklerski BOŚ S.A. proponuje bezpłatny, internetowy rachunek maklerski dostępny w Pakiecie Żółtym z obniżoną prowizją za zakup akcji Spółki do 0,19%. Ponadto w ramach promocji otrzymają dostęp do wszystkich typów zleceń i dyspozycji składanych za pośrednictwem internetowej platformy bossa.pl, a także bezpłatny dostęp do bieżących notowań. Promocja obejmuje również tradycyjne rachunki inwestycyjne otwarte w DM BOŚ S.A. na zakup akcji Turon, które do końca roku 2010 będą prowadzone bezpłatnie. Zapisy na akcje Spółki przyjmowane są w dniach od 9 do 18 czerwca 2010 roku w oddziałach DM BOŚ S.A. w całej Polsce.

W związku z trwającą ofertą TAURON S.A., Wydział Doradztwa i Analiz Rynkowych DM BOŚ S.A. przygotował raport poświęcony największym polskim prywatyzacjom. Analizę oparto o największe oferty spółek Skarbu Państwa z lat 1997-2009: Bank Handlowy, KGHM, Pekao, Telekomunikacja Polska, PKN Orlen, PKO BP, Lotos, PGNiG, LW Bogdanka, PGE, PZU. Pełna treść raportu dostępny jest na stronie internetowej Biura.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu