Oferta DM BOŚ na akcje Tauron

przez | 14/06/2010

Dla Klientów zainteresowanych zakupem akcji Tauron Polska Energia S.A., Dom Maklerski BOŚ S.A. przygotował uproszczone procedury otwierania nowych rachunków, bezpłatne prowadzenie rachunku inwestycyjnego oraz atrakcyjną prowizję już od 0,19% za zlecenie. Inwestorzy mogą również zapoznać się z raportem analizującym przebieg największych polskich prywatyzacji sporządzony przez ekspertów Biura.

Inwestorom indywidualnym zainteresowanym zakupem akcji Tauron Dom Maklerski BOŚ S.A. proponuje bezpłatny, internetowy rachunek maklerski dostępny w Pakiecie Żółtym z obniżoną prowizją za zakup akcji Spółki do 0,19%. Ponadto w ramach promocji otrzymają dostęp do wszystkich typów zleceń i dyspozycji składanych za pośrednictwem internetowej platformy bossa.pl, a także bezpłatny dostęp do bieżących notowań. Promocja obejmuje również tradycyjne rachunki inwestycyjne otwarte w DM BOŚ S.A. na zakup akcji Turon, które do końca roku 2010 będą prowadzone bezpłatnie. Zapisy na akcje Spółki przyjmowane są w dniach od 9 do 18 czerwca 2010 roku w oddziałach DM BOŚ S.A. w całej Polsce.

W związku z trwającą ofertą TAURON S.A., Wydział Doradztwa i Analiz Rynkowych DM BOŚ S.A. przygotował raport poświęcony największym polskim prywatyzacjom. Analizę oparto o największe oferty spółek Skarbu Państwa z lat 1997-2009: Bank Handlowy, KGHM, Pekao, Telekomunikacja Polska, PKN Orlen, PKO BP, Lotos, PGNiG, LW Bogdanka, PGE, PZU. Pełna treść raportu dostępny jest na stronie internetowej Biura.