Morizon.pl ma nowego szefa i duże ambicje

Od 1 czerwca Morizon.pl – internetowa wyszukiwarka nieruchomości – ma nowego szefa. Został nim były Dyrektor ds. Rozwoju serwisu Gratka.pl – Bolesław Drapella. Obejmujący fotel Prezesa stanął przed ambitnym zadaniem przebudowy serwisu i osiągnięcia w ciągu kilku najbliższych miesięcy jednej z czołowych pozycji wśród serwisów nieruchomościowych w Polsce.

Morizon.pl powstał w 2008 roku jako nowa inicjatywa założycieli jednej z najpopularniejszych porównywarek cen – Nokaut.pl. W ciągu ostatniego roku (maj 2009 do maja 2010) serwis odnotował przeszło 60 procentowy wzrost liczby użytkowników oraz przeszło 100 procentowy wzrost liczby odsłon. Dziś staje przed nowym wyzwaniem – dołączenie do grona 5 największych polskich serwisów ogłoszeniowych z branży nieruchomości.

O realizację ambitnych planów ma zadbać osoba doskonale znana w branży. Bolesław Drapella od 2007 roku pracował nad rozwojem serwisu Gratka.pl – największego serwisu ogłoszeniowego w Polsce. Dziś serwis Morizon.pl co miesiąc odwiedza ponad 200.000 internautów, a liczba ta do końca roku ma się przynajmniej podwoić.

„Morizon.pl to serwis z ogromnym potencjałem. Dał się poznać na rynku jako pierwszy serwis oferujący, uczciwszy niż abonament, model rozliczeń z ogłoszeniodawcami gwarantujący dotarcie z ofertą do setek tysięcy poszukujących nieruchomości.” – mówi Bolesław Drapella – „Dziś moim celem jest kreowanie nowych standardów wśród serwisów z branży i pokazanie, że znalezienie własnego „m” w internecie może być znacznie łatwiejsze niż do tej pory.”

„Swoboda działania i możliwości jakie oferuje rozwijanie niezależnego serwisu w połączeniu z ogromnym doświadczeniem wyniesionym z Gratki jest dla mnie gwarantem rynkowego sukcesu Morizona. Serwis ma grono stałych użytkowników, zapewniony dostęp do kapitału na finansowanie rozwoju i świetny zespół – wszystkie atuty niezbędne by już niedługo stał się istotnym graczem na swoim rynku.” – mówi Wojciech Czernecki, Prezes Zarządu Nokaut.pl Sp. z o.o. i jeden z wiodących udziałowców Morizon Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu