Momentum Worldwide dla Statoil

Agencja marketingu zintegrowanego Momentum Worldwide z Grupy McCann rozpoczęła współpracę ze Statoil Poland. Pierwszym projektem jest launch kawy nowej marki Statoil – „Made To Go”.

Momentum Worldwide jest odpowiedzialna za obsługę full service stacji paliw Statoil. Umowa ma obowiązywać do końca 2011 r.

Pierwszym projektem zrealizowanym w ramach współpracy jest launch kawy marki „Made To Go”, dostępnej na stacjach paliw Statoil. Celem działań komunikacyjnych jest wypromowanie nowego produktu i podkreślenie jego walorów smakowych i wysokiej jakości, a tym samym zwiększenie sprzedaży wśród klientów stacji.

Agencja marketingu zintegrowanego Momentum Worldwide była odpowiedzialna za opracowanie koncepcji i zrealizowanie działań promujących kawę marki „Made To Go” oraz kreację i produkcję materiałów POS dostępnych na stacjach paliw Statoil. Powstały także spoty radiowe, które emitowane są m.in. w takich stacjach radiowych, jak Polskie Radio, RMF, Radio Zet oraz spoty sponsoringowe, które są obecne na antenie TVN24. Zakupem mediów zajął się dom mediowy MPG.

Działania związane z promowaniem kawy marki „Made To Go” rozpoczęły się 17 maja 2010r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu