Liberty Direct w europejskiej dziesiątce

Liberty Direct – jeden z najszybciej rozwijających się ubezpieczycieli działających w systemie bezpośrednim – znalazł się pierwszej w dziesiątce Najlepszych Pracodawców Europy Środkowej i Wschodniej. W Badaniu organizowanym przez firmę doradczą Hewitt Associates wzięło udział blisko 123 000 pracowników oraz 2 700 przedstawicieli kadry zarządzającej w 700 organizacjach. Firma Liberty Direct, która zatrudnia ponad 200 pracowników, została jednym z najlepszych pracodawców w kategorii małych przedsiębiorstw.

Badanie Hewitt Associates prowadzone jest w oparciu o kwestionariuszowe badanie zaangażowania prowadzone wśród pracowników danej organizacji, kwestionariusz praktyk HR zbierający informacje na temat narzędzi stosowanych przez dział personalny oraz kwestionariusz dla przedstawicieli najwyższej kadry zarządzającej pozwalający na ocenę funkcji personalnej z perspektywy osób kierujących organizacją oraz wskazujący najważniejsze wyzwania rynkowe i menedżerskie. O miejscu w rankingu decyduje wynik uzyskany z dwóch wskaźników: Wskaźnika Zaangażowania Pracowników oraz Wskaźnika „Company Score”, który obejmuje wyniki wszystkich trzech elementów badania.

„W Liberty Direct przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by pracownicy byli nie tylko zadowoleni z pracy, ale też by stawiane im cele rozwijały ich talenty i umiejętności zawodowe. Buduje to wysokie zaangażowanie w realizację powierzanych zadań oraz powoduje, że praca w naszej firmie daje bardzo dużą satysfakcję. – komentuje Katarzyna Bieńkowska, Dyrektor Personalna Liberty Direct. „Obecność w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców w Europie Środkowej i Wschodniej jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem i zarazem potwierdzeniem, że podejście to jest wyjątkowe również w skali miedzynarodowej” – dodaje.

źródło/autor: Liberty Direct

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu