Komfort – Klima S.A. ma umowę na ponad 840 tys. zł

Komfort-Klima S.A. – notowana na NewConnect spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – otrzymała zlecenie kompleksowego wykonania instalacji wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej w galerii handlowej wraz z częścią mieszkalną w Goleniowie. Łączna wartość zlecenia przekracza 840 tys. zł.

Zlecenie realizowane będzie w dwóch etapach: do końca listopada br. Komfort- Klima wykona instalacje w części handlowej, a do końca lutego 2010r. w części mieszkaniowej.

– „Zgodnie z założoną i komunikowaną strategią firmy, pozyskaliśmy nową inwestycję na terenie województwa zachodniopomorskiego. Umowa dotyczy zaprojektowania i wykonania instalacji wentylacyjnej a także klimatyzacyjnej. Jesteśmy przekonani, że od momentu oddania tej realizacji będziemy już stale obecni na rynku firm budowlanych regionu zachodniopomorskiego. Tym bardziej, iż jest to już trzeci realizowany przez nas w Goleniowie projekt. Przełoży się to na większą ilość zleceń i wyższy poziom przychodu spółki. Większą ilość zleceń z terenów północnej i zachodniej Polski będziemy chcieli obsługiwać za pośrednictwem oddziału w Poznaniu, którego otwarcie planowane jest na II połowę br.” – mówi Robert Kopeć, Prezes Zarządu Komfort – Klima S.A.

W 2009 roku Komfort-Klima S.A. wypracowała 4 mln zł przychodów i dodatni wynik netto.

W piątek, 11 czerwca 2010 roku Komfort- Klima zadebiutowała na rynku NewConnect. Debiut poprzedzony został prywatną emisją akcji, z której pozyskano milion złotych. Środki z emisji Spółka wydatkuje na rozwój sieci oddziałów, a także zakup nowoczesnych maszyn do czyszczenia kanałów wentylacyjnych.

źródło/autor: Komfort-Klima

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu