KibicuJEMY z Da Grasso

Mundial to czas wspólnego kibicowania. Mecze sprzyjają spotkaniom w większym gronie, podczas których jemy szybkie i smaczne posiłki nie wymagające długich przygotowań. Coraz częściej kibicujemy także poza domem: w restauracjach, pizzeriach i pubach.

Polacy to podobno najlepsi kibice na świecie. Swoim dopingiem niesiemy do zwycięstwa nasze reprezentacje siatkarzy, piłkarzy ręcznych czy mistrzów w sportach zimowych. Naszych piłkarzy nie ma w RPA? Ten fakt nas jednak nie zwalnia z kibicowania najlepszym drużynom piłkarskim. I tak najbliższy miesiąc spędzimy przed telewizorami śledząc zmagania najlepszych drużyn świata.

„Nie ma nic przyjemniejszego niż kibicowanie z rodziną i przyjaciółmi. Tegoroczny mundial spędzimy jednak przed ekranem telewizora w domu, pizzerii czy restauracji. Emocje piłkarskie wyzwalają apetyt, więc naszym gościom zaproponujemy wspaniałe menu złożone z pizzy, sałatek, przekąsek oraz dań takich jak makarony, grillowane mięsa czy ryby” – powiedziała Magdalena Piróg, Da Grasso.

Da Grasso – największa w Polsce sieć pizzerii i restauracji – w dniach 11 czerwca 11 lipca wprowadza wielką mundialową promocję. Każdy kibic, który podczas Mistrzostw Świata przy zamawianiu pizzy poda informację, jaki mecz jest w danym dniu rozgrywany, otrzyma dużą pizzę w cenie małej! Dodatkowa promocja obowiązuje także na hasło „Forza Italia” w dniu, kiedy gra reprezentacja Włoch – ojczyzny pizzy.

„Nowość w naszej sieci stanowią pizzerie Da Grasso Express, które najszybciej dostarczają zamówienia. Wiemy, że dla kibiców najważniejsze jest oglądanie meczu i nie lubią zbyt długo czekać na zamówione dania. Dwa lokale Da Grasso Express funkcjonują w Łodzi, ale wkrótce rozszerzymy ofertę na inne polskie miasta” – dodaje Magdalena Piróg, Da Grasso.

Da Grasso to największa w Polsce sieć ponad 190 pizzerii i restauracji zlokalizowanych w 130 miastach. W menu Da Grasso można znaleźć wspaniałą pizzę serwowaną zawsze z unikalnymi w smaku sosami, grillowane mięsa, ryby, makarony, przekąski oraz sałatki i desery.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu