Atal rozpoczyna sprzedaż mieszkań w inwestycji Bronowice Residence

Atal S.A. rozpoczął właśnie sprzedaż mieszkań, które zostaną wybudowane w ramach inwestycji Bronowice Residence w Krakowie. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 6202 złotych brutto, a realizacja projektu będzie się składać z dwóch etapów. Pierwszy zostanie ukończony w grudniu 2011 roku, drugi 6 miesięcy później. Deweloper sprzedał już największy apartament, posiadający łączną powierzchnię 108 m2.

Kompleks Bronowice Residence będzie posiadać 135 wysokiej klasy mieszkań, rozmieszczonych w dwóch zespołach budynków wielorodzinnych. Apartamenty charakteryzować się będą dużym zakresem metrażu. Powierzchnia najmniejszego z nich będzie wynosić 44 m2, a największego 108 m2. Każdy z lokali będzie wyposażony we własny taras albo balkon, w zależności od wielkości mieszkania.

Zdecydowaliśmy się na tak szeroką ofertę metrażową, aby lokale, które wybudujemy zaspokoiły potrzeby zarówno rodzin z dziećmi, jak i osób mieszkających samemu – mówi Zbigniew Juroszek, prezes zarządu Atal S.A. Dodatkowo, dla wygody lokatorów, budynek A zostanie usadowiony na podziemnym, jednokondygnacyjnym garażu, wyposażonym łącznie w 65 miejsc postojowych – dodaje.

Osiedle zlokalizowane jest w obfitej w tereny zielone dzielnicy Bronowice. Posiada ona wygodne połączenie z centrum miasta, a także najważniejszymi trasami wylotowymi z całej aglomeracji krakowskiej. Dodatkowym atutem jest szybko postępująca rozbudowa tego obszaru, zarówno w zakresie architektury mieszkaniowej, jak i handlowo-usługowej.

Wprawdzie dzielnica charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, jednak niezależnie od tego planujemy instalację najwyższej klasy urządzeń, w tym kamer, które nieustannie monitorować będą osiedle. Dla niepełnosprawnych przygotujemy specjalne windy, a także pochylnie, które ułatwią poruszanie się wewnątrz osiedla -– zapowiada Zbigniew Juroszek.

Bronowice Residence zostały zaprojektowane przez pracownię projektową LINIAarchitekci, doświadczone studio, specjalizujące się w kreacji budynków mieszkalnych oraz placówek użyteczności publicznej. Więcej informacji na temat inwestycji dostępne jest na stronie internetowej www.bronowiceresidence.pl

źródło/autor: BuzzAir

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu