Anna Dereszowska i Robert Kubica na torze Formuły 1

To będzie wyjątkowy odcinek „Co za tydzień”! 13 czerwca (niedziela) relacja z niezwykłego spotkania, jakie odbyło się na torze Formuły 1 pod Budapesztem. Na słynnym Hungaroring bolidami jeździli Olivier Janiak, aktorka Anna Dereszowska i Hubert Urbański. Nad wszystkim czuwał mistrz kierownicy – Robert Kubica.

Już w szatni grupa gości z Polski zetknęła się z pierwszymi wymogami panującymi w Formule 1. Najpierw każdy uczestnik musiał założyć specjalistyczny kombinezon. Następnie poddać się specjalnym masażom i ćwiczeniom z fizjoterapeutą, zapobiegającym ewentualnym kontuzjom. Przed uczestnikami imprezy był cały dzień emocji na najwyższych obrotach.

W grupie gości z Polski, przybyłych na lekcję z Robertem Kubicą była Anna Dereszowska. W wir zabawy w kierowcę wyścigowego rzuciła się z odwagą godną jej serialowej bohaterki, czyli Magdy z „Klubu Szalonych Dziewic”. Aktorka, która prywatnie jest młodą mamą, zaskoczyła Oliviera Janiaka zamiłowaniem do wielu dyscyplin sportu. Hubert Urbański z dużym zainteresowaniem przyglądał się m.in. pokazowi inżynierów i mechaników. Robert Kubica okazał się być cierpliwym nauczycielem, który tłumaczył zawiłe reguły wyścigu i czynniki ważne przy prowadzeniu bolidu. Potem osobiście woził gości trzyosobowym bolidem oraz autem Renault Megane Trophy. W najbliższą niedzielę w „Co za tydzień” będzie można zobaczyć wywiad z mistrzem kierownicy.

Ponadto w tym wydaniu magazynu m.in.: wywiad i sesja zdjęciowa z jedyną kobietą – reporterem rynkowym w ekipie TVN CNBC Biznes, czyli Agatą Biały, otwarcie Muzeum PRL, które poprowadził Skiba i kulisy tanecznej imprezy „Po prostu bitwa!”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu