Nowe ceny apartamentów we wrocławskim Rynku 50

Griffin Real Estate – deweloper działający na rynku luksusowych nieruchomości mieszkaniowych – rozpoczął promocję cenową na inwestycję Rynek 50 we Wrocławiu. Akcja potrwa od 1 do 30 czerwca 2010. Cena w tym okresie będzie wynosić 20 tys. zł/m2 brutto. Wyjątkową ofertę uzupełnia unikalny pakiet concierge, obejmujący doradztwo i usługi dla właścicieli apartamentów oraz kompleksową usługę aranżacji wnętrz.

Luksusowy projekt „Rynek 50” we Wrocławiu to 11 gotowych do zamieszkania apartamentów. Poszczególne apartamenty – jedno i dwupoziomowe – mają powierzchnię od 78 do 169 m2 i wysokość nawet do 3,57 m. Zarysowany jest w nich wyraźny podział funkcyjny na część dzienną i nocną. Niektóre mieszkania posiadają tarasy, a także ciekawe detale architektoniczne np.: przeszklony wykusz czy ściany wykonane z piaskowanej cegły.

„Okres wakacyjny jest zawsze mniej aktywnym okresem do sprzedaży mieszkań. Postanowiliśmy zatem zaproponować Klientom atrakcyjną promocję jeszcze przed sezonem urlopowym. Wyjątkowe jest na pewno to, że nasza cena promocyjna jest jednakowa dla wszystkich apartamentów. To oznacza, że osoby decydujące się szybciej na zakup mają niepowtarzalną szansę na wybranie najlepszego mieszkania po atrakcyjnej cenie. Oferta obejmuje również nasz pakiet usług dodatkowych: concierge oraz aranżację wnętrz” – powiedziała Patrycja Kwiatkowska, dyrektor zarządzający w Griffin Real Estate.

W każdym mieszkaniu znajdują się: w pełni wyposażona kuchnia, spiżarnia, garderoba, oraz pralnia. W sypialniach zostały zaaranżowane indywidualne łazienki. Ponadto, wszystkie apartamenty posiadają systemy klimatyzacyjne z indywidualnym programem sterującym, a także możliwość instalacji kominków. Budynek posiada całodobowy monitoring oraz ochronę – zapewniono również miejsca parkingowe. Kamienica wyposażona została w cichobieżną windę i jest doskonale izolowana akustycznie przed gwarem wrocławskiej starówki.

Więcej informacji na temat inwestycji „Rynek 50” oraz kontakt do działu sprzedaży znajdą Państwo na stronie internetowej www.rynek50.pl/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu