Tikkurila otwarta na dobry design

„Otwarte na dobry design” – pod tym hasłem w dniach 12-20 czerwca 2010 odbędzie się trzecia już edycja Gdynia Design Days. Wspólnie z Miastem Gdynia organizuje je Instytut Wzornictwa Przemysłowego – ogólnopolska instytucja zajmująca się wzornictwem. Marka Tikkurila jest partnerem tegorocznego wydarzenia.

W tej edycji istotne będą najnowsze trendy w projektowaniu, związane z nowymi wyzwaniami, jakie stawia w codziennym życiu globalna gospodarka i globalna kultura. Centrum wydarzeń będzie Design w Kontenerach – miasteczko na Palcu Grunwaldzkim. W 28 kontenerach prezentować się będą studia projektowe i galerie designu oraz firmy komercyjne znane z dobrze zaprojektowanych produktów.

W jednym z nich, oznaczonym nr 8 obecna będzie marka Tikkurila, która przygotowała dla odwiedzających szereg atrakcji. Podczas spotkań z architektem wnętrz, w dn. 13, 14, 16, 18 i 19 czerwca, doradzać będzie jak designersko odmienić wnętrze. Eksperci marki, w dn. 15 i 17 czerwca, zaprezentują techniki dekoracyjnego malowania ścian z wykorzystaniem produktów Tikkurila i różnorodne metody ich aplikacji. Dodatkowo w dn. 16 czerwca w Bramie Spotkań odbędzie się prezentacja pod hasłem „Potęga kolorów” prowadzona przez specjalistę marki.

Ponadto, podczas Gdynia Design Days 2010, będzie można porozmawiać z projektantami, wziąć udział w warsztatach, zobaczyć jak powstają produkty codziennego użytku lub po prostu wypocząć w dobrze zaprojektowanej strefie relaksu.

źródło/autor: Tikkurila

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu