GEFCO rozszerza współpracę z Rajdowymi Mistrzami Polski

Duet Bouffier/Panseri, który w sezonach 2007 – 2009 trzy razy z rzędu stawał na najwyższym podium Rajdowych Mistrzostw Polski, powraca na trasy. W tym roku po raz kolejny zespół będzie sponsorowany przez GEFCO Polska. Zakres współpracy pomiędzy Bryanem Bouffier, Xavierem Panseri i GEFCO Polska będzie jednak znacznie szerszy niż dotychczas. Wizerunek rajdowców ma być wykorzystywany do promocji marki GEFCO także poza trasami rajdowymi.

W tegorocznym sezonie Bryan Bouffier powrócił za kierownicę samochodu Peugeot 2007 S2000, który przez wielu specjalistów został uznany za jedną z najbardziej udanych konstrukcji rajdowych ostatnich lat. U jego boku nadal zasiada pilot rajdowy i zarazem właściciel polskiej sieci samochodowych myjni bezwodnych Autobella, Xavier Panseri. Tegoroczny sezon będzie bardzo intensywny dla obydwu rajdowców, gdyż zespół, oprócz rajdów w Polsce planuje także starty w ramach Rajdowych Mistrzostw Francji.

Bryan i Xavier są bardzo bliscy GEFCO Polska nie tylko ze względu na relacje na płaszczyźnie sportowiec – sponsor. Ten duet w sporcie jest uosobieniem wartości bardzo bliskich GEFCO w biznesie. Ich upór i wytrwałośćw dążeniu do celu, a także niespotykany talent zadecydowały o tym, że zostali twarzami GEFCO. – podsumowuje rozwinięcie współpracy Bogdan Młynarczyk, Dyrektor Generalny GEFCO Polska.

W ramach umowy z GEFCO Polska, Bryan Bouffier i Xavier Panseri zgodzili się użyczać swojego wizerunku na potrzeby promocji znaku towarowego GEFCO Polska oraz do celów reklamowych w kampaniach GEFCO we wszystkich rodzajach mediów. Logo GEFCO pojawi się także na oficjalnej stronie internetowej Bryana Bouffier oraz będzie widoczne w trakcie konferencji prasowych z jego udziałem. Bryan i Xavier będą też gośćmi specjalnymi na imprezach firmowych GEFCO oraz eventach, których GEFCO będzie sponsorem lub patronem. Ponadto rajdowcy będą brali udział w targach motoryzacyjnych oraz konferencjach prasowych GEFCO. Zakres współpracy będzie jednak ściśle dostosowany do obowiązków, związanych z karierą sportową.

Od 2007 roku zespół rajdowy z Bryanem Bouffier za kierownicą, zdominował większość konkurencji w ramach Rajdowych Mistrzostw Polski. Polscy entuzjaści i obserwatorzy sportów motorowych są zgodni, zarówno jeżeli chodzi o ocenę wyjątkowego rajdowego talentu młodego Francuza, jak i niesamowitych właściwości jezdnych samochodu Peugeot 207 Super 2000, za którego sterami Bouffier zasiądzie w sezonie 2010. W ostatnich latach zespół Peugeot Sport Polska Rally Team z samochodem Peugeot 2007 Super 2000 wielokrotnie wygrywał także w klasyfikacji Sponsorów i Producentów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu