BeoVision 10 w Bang & Olufsen Sadyba

Bang & Olufsen Warszawa przedstawia najnowszy model BeoVision 10. Telewizor łączy nowoczesny design z tradycyjną dbałością firmy o jakość obrazu oraz dźwięku. Smukły, elegancki kształt pięknie prezentuje się na ścianie i zasługuje na sąsiedztwo dzieł sztuki.

Najnowszy model BeoVision 10 dostępny jest w dwóch rozmiarach: 40 calowym oraz dużym, 46 calowym. Ultracienka rama, wykonana ze szczotkowanego aluminium, stanowi idealną oprawę dla wyświetlanego na ekranie obrazu. Telewizor wyposażony jest w dekodery kina domowego Dolby Digital 5.1. Wysokiej jakości dźwięk pochodzi z wbudowanych głośników, zaprojektowanych z zachowaniem standardów firmy B & O, od lat dbającej o najwyższy poziom i głębię dźwięku. Z BeoVision 10 możliwe jest stworzenie we własnym salonie wrażenia porównywalnego do prawdziwej sali kinowej.

BeoVision 10 dostępny jest w dwóch wersjach rozmiarowych. W zestawie: ekran telewizora, szyba antyrefleksyjna, uchylny wieszak projektu B & O oraz pilot. Cena zestawu w salonie sprzedaży Bang & Olufsen Sadyba w Warszawie to: 6180 € za model 40 calowy oraz 7930 € za model 46 calowy.

źródło/autor: 7Peak

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu