Akademia Nikona uczy fotografować kompaktami

Akademia Nikona wprowadza do oferty nowy kurs poświęcony nauce fotografowania aparatami kompaktowymi przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w tym zakresie. Pierwszy kurs z obsługi aparatów kompaktowych odbędzie się 10 lipca w Warszawie, natomiast kolejny – 17 lipca, w Gdyni.

W programie kursu znalazło się miedzy innymi omówienie podstawowych trybów pracy, programów tematycznych oraz ustawień indywidualnych dostępnych w aparatach kompaktowych. Uczestnicy poznają też zasady ustawiania ostrości czy korzystania z korekcji ekspozycji oraz balansu bieli. Przedstawione również zostaną tajniki pracy z lampą błyskową czy w trudnych warunkach – zarówno oświetleniowych jak i pogodowych.

Ważną częścią szkolenia jest omówienie kwestii praktycznych związanych z udostępnianiem i obróbką wykonanych zdjęć, takich jak: przeglądanie, selekcja oraz przenoszenie zdjęć do komputera, przygotowanie do publikacji w Internecie czy drukowanie w warunkach domowych.

Jednodniowe kursy z obsługi aparatów kompaktowych prowadzi wykładowca Akademii Nikona – Paweł Duma. Uczestnicy szkolenia mają możliwość testowania sprzętu marki Nikon oraz wydrukowania zdjęć.

Więcej informacji na temat kursu:

http://www.akademianikona.pl/kursy/36/kurs-fotografowania-aparatami-kompaktowymi/

źródło/autor: Walk&Talk

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu