Silesia SEM Warsztaty 2010

Już w czwartek 10 czerwca w Katowicach odbędą się Silesia SEM Warsztaty 2010. To pierwsze tego typu warsztaty prowadzone dla biznesu przez specjalistów z branży marketingu w wyszukiwarkach internetowych, organizowane przez Akademię Ekonomiczną w Katowicach.

Głównym celem warsztatów jest stworzenie płaszczyzny B2B dla i miejsca spotkań przedsiębiorców zainteresowanych korzystaniem z usług marketingowych w wyszukiwarkach internetowych i przedsiębiorców takie usługi świadczących.

Program czerwcowych warsztatów obejmuje panele tematyczne o pozycjonowaniu i optymalizacji, wyszukiwaniu sponsorowanym oraz analityce internetowej, w których udział wezmą eksperci. Ponadto do dyskusji będą prowokować znane osoby branży marketingu w wyszukiwarkach. Przygotowanych zostało 5 bloków tematycznych, które odbędą się w dwóch równoległych ścieżkach. Tematy przedstawi kilkunastu prelegentów z całej Polski.

Silesia SEM Warsztaty 2010 to wydarzenie, gdzie poza wiedzą można zdobyć świetne kontakty podczas kuluarowych rozmów. Ponadto liderzy branży wystawią swoje stoiska, gdzie każdy będzie mógł zasięgnąć rady specjalistów.

Nad jakością i merytoryczną wartością prezentacji i paneli dyskusyjnych czuwa Rada Programowa warsztatów. Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Informatyki i Komunikacji Akademii Ekonomicznej w Katowicach w Auli im. Józefa Lisaka przy ulicy Bogucickiej 3.

www.silesiasem.pl/warsztaty-2010

źródło/autor: silesiasem.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu