Produkcja w LIFT SERVICE S.A. udźwignięta przez Comarch CDN XL

Lubelski LIFT SERVICE S.A., jeden z największych producentów urządzeń dźwigowych w Polsce, efektywnie wykorzystuje mechanizmy dostępne w systemie Comarch CDN XL.

W ramach szeregu inwestycji zwiększających konkurencyjność LIFT SERVICE S.A., spółka podjęła decyzję o wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP, wspomagającego jej działalność. Po analizie dostępnych na rynku produktów, zdecydowano się na wdrożenie systemu Comarch CDN XL.

– Jako firma, której podstawą działalności jest produkcja, potrzebowaliśmy systemu, który pozwoliłbym na skuteczne zarządzanie zasobami oraz planowanie, a także usprawniłby obieg informacji. Szukaliśmy narzędzi do poprawy zarządzania materiałami, parkiem maszynowym i czasem pracy naszych pracowników. Ze względu na specyfikę i częste zmiany w toku produkcji wymagaliśmy, aby system efektywnie planował i pozwalał na bieżące modyfikacje w planownaiu czynności produkcyjnych. Obecnie wszystkie kluczowe dla naszego sukcesu rynkowego procesy wspierane są przez system Comarch CDN XL. Daje nam to duży komfort pracy i możliwość koncentrowania się na zarządzaniu firmą – mówi Diego Pastori, członek Zarządu LIFT SERVICE S.A.

Ponieważ wdrożenie prowadzone było równolegle z pracą na poprzednio stosowanych systemach informatycznych, proces implementacji Comarch CDN XL wymagał zarówno zmian organizacyjnych w spółce, jak i istotnych modyfikacji w oprogramowaniu.

– Dziś, dzięki systemowi Comarch CDN XL, wydajniej wykorzystujemy nasze zasoby i szybciej reagujemy na pojawiające się potrzeby. Comarch CDN XL wspomaga nas w dalszym rozwoju i usprawnianiu oferowanych przez naszą firmę produktów – dodaje Piotr Olejarski, kierownik Działu Logistyki w LIFT SERVICE S.A.

Obecnie LIFT SERVICE S.A. posiada 14 licencji na moduł Produkcja. Planowane jest rozszerzenie instalacji zarówno o kolejne moduły Produkcji, jak i nowe funkcjonalności.

źródło/autor: Comarch

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu