Premiera kolekcji Unobello na targach Kolekcji Mebli Klose

W dniach 25 – 28 maja 2010 odbyły się wewnętrzne targi meblowe firmy Klose. Kontrahentów „przywitały” przestronne, odnowione wnętrza Salonu Wystawienniczego Klose w Nowem, które stały się areną prezentacji nowości z oferty grupy Klose na sezon 2010/11 – wśród nich premierowej kolekcji Unobello.

Na targach został zaprezentowany najnowszy zestaw mebli do jadalni i salonu – Unobello, a także kolekcje mebli do sypialni z linii Multiform i Lifeline. Targi były również miejscem prezentacji nowej linii produktów OPTI PLUS by Klose. Przedstawiona po raz pierwszy na MTP od razu zyskała uznanie ekspertów zdobywając Złoty Medal MTP 2010 r. Nowa oferta spotkała się z pozytywną oceną rynkową kupców, a ich zainteresowanie zaowocowało biznesowo – przekładając się na liczne ekspozycje mebli z grupy Optiplus, które będzie można zobaczyć w salonach w całej Polsce, na przełomie czerwca i lipca.

Goście docenili również nową aranżację ekspozycji salonu w Nowem – będącego w tej chwili wzorcowym modelem ekspozycji studyjnej marki Klose.

Nowa linia Unobello to program bazujący na połączeniu dwóch materiałów: drewna orzecha i buku. Kombinacja ta umożliwia osiągnięcie różnorodnych efektów kolorystycznych w zależności od wyboru rodzaju drewna. Możliwość indywidualnego dobrania barwy frontów drzwi i szuflad pozwala uzyskać zróżnicowany efekt wizualny. To idealne rozwiązania dla dynamicznych osób, które doceniają oryginalne aranżacje i wyjątkową grę kolorów we wnętrzu.

W ramach tego projektu przedstawiono dwie linie wzornicze grup stołowo – krzesłowych: stylizowaną – „Optiplus classic” i nowoczesną „Optiplus modern”

W programie targów nie mogło zabraknąć „miejsca” na podsumowanie dotychczasowej współpracy i wytyczenie kierunków współpracy na najbliższe miesiące .

www.klose.pl