LexAgit.pl – prawo dla firm i osób fizycznych. Porady prawne online

Serwis prawny LexAgit.pl, funkcjonujący w internecie od przeszło roku cieszy się rosnącym zainteresowaniem użytkowników. Twórcy serwisu tłumaczą jego rosnącą popularność jako efekt współpracy z wieloma kancelariami prawnymi wyspecjalizowanymi w różnych dziedzinach prawa.

– Naszą intencją przy tworzeniu serwisu prawnego LexAgit.pl było ukierunkowanie informacji w stronę indywidualnego odbiorcy – osoby fizycznej, kadry zarządzającej, a także właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Nie zamierzaliśmy tworzyć kolejnego serwisu dla prawników czy właścicieli kancelarii, ale właśnie dla ostatecznego odbiorcy usług prawnych – komentuje współtwórca serwisu.

Przeglądając serwis można spotkać się z omówieniem wielu problemów takich jak hipoteki, prawo gospodarcze, sprawy pracownicze. Większość problemów omawiana jest w sposób przystępny dla przeciętnego odbiorcy.

To co również zwróciło naszą uwagę to fachowość języka i profesjonalne podejście do omawianych problemów prawnych.

– Postanowiliśmy postawić na współpracę z kancelariami prawnymi – adwokatami, doradcami i radcami prawnymi. Uważamy bowiem, że nikt inny lepiej nie omówi problemu jak właśnie prawnicy, wyspecjalizowani w prawie i poruszający się w danych zagadnieniach na co dzień.

W serwisie prawnym LexAgit.pl dostępne są między innym: katalog prawników oraz porady prawne online.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu