Nowa jakość na rynku usług księgowych

Na rynku poznańskim rozpoczęła działalność firma Donewell zajmująca się profesjonalnym doradztwem w zakresie rachunkowości. Novum stanowi poszerzenie działalności o rozliczanie projektów unijnych.

Niedawno powstała firma łączy tradycyjną rachunkowość dla przedsiębiorców z czymś dotąd spotykanym rzadko – z rozliczaniem projektów unijnych. „Chcemy w ten sposób wzmocnić zarówno naszą obecność, jak i działać na rzecz podwyższania jakości świadczenia usług tego rodzaju. Innymi słowy stawiamy poprzeczkę wyżej niż konkurencja” – mówi prezes firmy Laura Kapturska.

Firma otwiera równocześnie nowoczesną stronę internetową, która poza podstawowymi funkcjonalnościami oferuje także wiedzę dotyczącą prawa, rachunkowości i podatków, czerpaną z mediów ogólnopolskich. Dzięki temu odwiedzający dowiadują się nie tylko o sprawach związanych z funkcjonowaniem firmy, lecz także mogą poznać bieżące aktualności w wymienionych zakresach.

Główną specjalnością firmy jest obsługa rachunkowa mikro- i małych przedsiębiorstw. Obecnie obsługuje ponad 70 klientów. W planach jest pozyskanie kolejnych 45 w skali 2010 roku. Firma operuje w Poznaniu, obsługując klientów z terenu Wielkopolski. Zamierza w ciągu najbliższych miesięcy rozszerzyć działalność na teren kolejnych województw.

źródło/autor: Donewell

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu