Firma Mazuria-Bravo na Konferencji Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych

W dniach 7-9 czerwca 2010 roku firma Mazuria-Bravo – wyłączny importer i dystrybutor całorocznych stoków narciarskich Gornostay® – weźmie udział w Konferencji Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych. W czasie pierwszego dnia przedstawiciel spółki zaprezentuje zgromadzonym gościom innowacyjne stoki zjazdowe, które pozwalają na jazdę na nartach i snowboardzie przez 12 miesięcy. Spotkanie odbędzie się w hotelu Stok w Wiśle.

W czasie konferencji, firma Mazuria-Bravo weźmie również udział w targach sprzętu sportowego przeznaczonego dla ośrodków narciarskich oraz turystycznych. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z korzyściami wynikającymi z inwestycji w nowatorskie SKI & SNOWBOARD Parki.

Całoroczny sprzęt narciarski Gornostay® to nowy, dynamiczny sposób na spędzanie wolnego czasu. Inwestycja w stoki zjazdowe Gornostay® charakteryzuje się niespotykaną rentownością. Zwrot z inwestycji następuje już po 24 miesiącach. Zainteresowani inwestorzy mogą starać się o dofinansowanie ze środków unijnych lub zakupić sprzęt w atrakcyjnym leasingu.

„Konferencja Stacji Narciarskich i Turystycznych to jedno z ważniejszych wydarzeń w harmonogramie imprez branżowych naszej spółki. Udział w tego typu przedsięwzięciu to doskonała okazja do zaprezentowania naszej oferty szerokiemu gronu kontrahentów działających w branży narciarskiej. Proponowane przez nas innowacyjne rozwiązanie to sposób na uatrakcyjnienie ośrodków narciarskich i turystycznych. Inwestycja w całoroczne stoki narciarskie przyciągnie więcej klientów do placówki oraz zapewni zainteresowanie obiektem przez okrągły rok” – mówi Damian Sierzputowski, prezes zarządu Mazuria-Bravo.

Narciarski stok treningowy Gornostay® to unikalna, przesuwająca się taśma imitująca śnieżne pokrycie, przeznaczona do jazdy na nartach i snowboardzie i napędzana specjalnym mechanizmem. Do zjazdu wykorzystywane są prawdziwe narty, buty narciarskie, kijki czy snowboard. Jedna lekcja na rewolucyjnym całorocznym sprzęcie narciarskim Gornostay® to prawie cały dzień spędzony na stoku narciarskim! 10-minutowy trening, w czasie którego narciarz pokonuje trasę o długości 3 km odpowiada trzem zjazdom odbywającym się na otwartej trasie narciarskiej.

Tegoroczna Konferencja Stacji Narciarskich i Turystycznych poświęcona będzie barierom rozwoju ośrodków narciarskich i turystycznych w Polsce. O problemach tej branży będą rozmawiać m.in. przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Infrastruktury oraz Transportowego Dozoru Technicznego.

źródło/autor: Orchidea PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu