Warszawskie kluby „Platinium” i „The Eve” uruchomiły mobilne wersje serwisów internetowych przystosowane do oglądania na telefonach komórkowych

Celem realizacji było umożliwienie osobom zainteresowanym spędzeniem czasu w klubach, szybkiego i prostego dostępu do informacji o najbliższych wydarzeniach, godzinach otwarcia oraz lokalizacjach klubu z telefonu komórkowego.

Wdrożenie stron przygotowanych specjalnie do wyświetlania na telefonach komórkowych dało klubom szansę na dotarcie do turystów, którzy przy użyciu telefonu komórkowego, szukają w mieście atrakcyjnych klubów i restauracji. Dla stałych klientów klubu, korzyścią z wprowadzenia mobilnej strony internetowej, jest możliwość sprawdzenia aktualnych wydarzeń, a dla potencjalnych, uzyskanie większej ilości informacji o samym klubie.

„Wdrożenie naszych stron dostępnych na urządzeniach komórkowych, traktujemy jako początek naszych inwestycji w marketing mobilny” – mówi Dominika Łącka, PR Manager klubów The Eve i Platinium – „Tym co podoba mi się najbardziej, jest to, że strona ładuje się błyskawicznie na telefonach mających nawet więcej niż cztery lata, niezbędna jest tylko przeglądarka internetowa. Mobilne strony internetowe zachowują atrakcyjny wizualnie projekt graficzny, spójny z tradycyjnym stronami internetowymi klubów.

Strony mają podłączone statystyki oglądalności co pozwala nam na monitorowanie ruchu w taki sam sposób jak na stronach tradycyjnych.”

Wykonawcą stron jest firma Optizen Labs specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu marketingu mobilnego.

Przygotowane przez nas mobilne strony internetowe zapobiegają utrudnieniom jakie spotykają użytkowników, gdy przeglądają tradycyjną stronę internetową na telefonie komórkowym” – mówi Łukasz Kawęcki z Optizen Labs – „Jest to najczęściej ‘duży’ rozmiar klasycznych stron internetowych, długi czas ładowania strony, wysoki, lub trudny do przewidzenia koszt pobierania danych, niekompatybilność wyświetlania (elementy Flash), niewygodna, a czasem niemożliwa nawigacja.”

Strony dostępne są z telefonu komórkowego pod adresami:

http://m.theeve.pl
http://m.platiniumclub.pl

źródło/autor: Optizen Labs

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu