Summer Fashion z Plusssz Up’em

Współczesna kobieta wybiera spośród licznych trendów te, które najbardziej odpowiadają jej osobowości, stylowi życia i nastrojowi chwili. Summer Fashion to doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy mody letniej prestiżowych marek. Modowa impreza odbędzie się 14 czerwca br. w World Class Health Academy w Hotelu Marriott. Partnerem letniego szaleństwa będzie Plusssz Up.

Summer Fashion to pierwsze tego typu wydarzenie modowe, które odbędzie się w ekskluzywnym World Class Health Academy. Główną atrakcją imprezy będzie pokaz mody, który jak na letnią imprezę przystało, odbędzie się nad samym basenem. Zaprezentowane zostaną kolekcje odzieży sportowej, bielizny i strojów kąpielowych oraz okularów przeciwsłonecznych. Dodatkowo będzie można podziwiać pokazy fitness, skorzystać z porady stylistów, gorseciarek, profesjonalnego masażu lub makijażu ekskluzywnych marek kosmetycznych.

Marka Plusssz Up zapewni zaproszonym gościom letnie orzeźwienie. Hydrowitaminowy napój Plusssz Up to smaczny i bogaty w wartości odżywcze produkt, który doskonale orzeźwia i nawadnia nasz organizm dodając mu zdrowej energii, szczególnie w tym nadchodzącym okresie letnim.

Hydrowitaminy czyli witaminy w postaci płynnej, są najlepiej przyswajalne przez człowieka, dlatego napój Plusssz Up to doskonały sposób na dostarczanie ich organizmowi. Dzięki zbilansowaniu witamin i wykorzystaniu ich właściwości rozpuszczania w wodzie, napój w 85% zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na niezbędne witaminy i minerały.

Dostępny jest w trzech wersjach: Plusssz Up Minerały (grapefruit), Plusssz Up Magnez (citron) oraz Plusssz Up Guarana (granat).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu