Spryciarze.pl i A2 Multimedia łączą siły przy Akademikach 2010

„Akademiki 2010”, najnowszy projekt A2 Multimedia, twórców kultowej „Klatki B”, to pierwszy w Internecie program „user generated show”. W czterech miastach, w czterech domach studenckich, cztery zespoły codziennie kręcą krótkie klipy video. Każdego dnia walczą między sobą o największą popularność wśród internetowej społeczności. Zespół, który po sześciu tygodniach gry zdobędzie największą oglądalność swoich filmików, 18 czerwca wygra trzydzieści tysięcy złotych!

W poniedziałek, 31 maja, podczas „Akademików 2010”, odbył się Dzień Spryciarza. Studenci, rywalizujący ze sobą o główną nagrodę programu, kręcili ekskluzywne wideoporadniki dla portalu Spryciarze.pl. Efekty ich pracy oglądać można na oficjalnej stronie projektu oraz na specjalnym koncie Akademików na Spryciarze.pl, gdzie cała seria filmów będzie sukcesywnie publikowana.

– Standardowo powiedzielibyśmy, że myśląc o przyszłych partnerach i przyjaciołach serwisu Akademiki2010.pl, szukaliśmy miejsc gdzie znaleźć można podobną do naszej grupę docelową. Ale prawda jest taka, że Spryciarze.pl idealnie wpisują się w klimat naszego projektu i po prostu bardzo lubimy ich filmy – mówi Tomasz Bucholc, kierownik projektu „Akademiki 2010” – Cieszymy się, że mogliśmy zainspirować naszych uczestników ideą spryciarzy i myślimy o kontynuacji naszej współpracy w przyszłości. – dodaje.

źródło/autor: Spryciarze.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu