Maszyna Kornelia marki Łucznik – szycie nigdy nie było tak proste

Szycie na maszynie nie jest czynnością tak skomplikowaną jakby się mogło wydawać. Prosta w obsłudze, a za razem wielofunkcyjna maszyna sprawi, że każdy, krok po kroku, opanuje tajniki kroju i szycia. Specjalnie z myślą o wymagających, lecz ceniących sobie łatwość obsługi Polkach, powstał model Kornelia II 2004 – oferująca wiele możliwości maszyna do szycia legendarnej marki Łucznik.

Obsługa maszyny do szycia może na początku wydawać się trudna i skomplikowana. Już samo przygotowanie urządzenia do pracy –podłączenie, nawijanie nici na szpulkę oraz ułożenie jej w bębenku, czy zamontowanie stopki, dla debiutującej krawcowej stanowi duże wyzwanie. Odpowiedzią na te problemy są maszyny do szycia dla początkujących charakteryzujące się wyjątkową prostotą obsługi. Ich  czytelne instrukcje wprowadzą każdego w arkana domowego szycia.

Maszyna Kornelia II 2004 umożliwi nawet początkującej krawcowej uszycie i wykończenie każdej kreacji. Wybierając jeden z 48 ściegów, przy odpowiednim doborze igieł i nici, można na niej szyć materiały delikatne, jak tiul czy koronkę, jak i średnio ciężkie – cienki sztruks i płótno. Dzięki maszynie Kornelia II 2004 w prosty sposób naszyjemy aplikację, czy wykonamy ozdobne pikowanie. Wykorzystując odpowiednią stopkę, przyszyjemy guziki, a także automatycznie obrzucimy dziurki. Drobne przeróbki i naprawę odzieży umożliwiają ściegi podstawowe (prosty i zygzak). Maszyna wyposażona została także w ściegi owerlokowe, służące do obszywania brzegów. Skomplikowane wszywanie zamka błyskawicznego ułatwi specjalna stopka i zastosowanie ściegu krytego. Na zewnętrznej stronie materiału szew będzie zupełnie niewidoczny. Przy pomocy maszyny Kornelia II 2004 możemy także ozdabiać nasze kreacje haftem wykonanym ściegiem satynowym lub za pomocą podwójnej igły.

Wszystkie możliwości maszyny pomoże odkryć bogato ilustrowana instrukcja w języku polskim, która krok po kroku wskaże etapy uruchamiania maszyny. Zawarte w niej porady praktyczne dotyczą konkretnych problemów krawieckich i wykorzystania funkcji oraz akcesoriów dołączanych do maszyny.

Więcej informacji o wszystkich modelach maszyn do szycia Łucznik: http://www.lucznik.info

Maszyna do szycia marki Łucznik model Kornelia II 2004 cena brutto 449,00 zł

źródło/autor: Echo PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu