Lubin w grze

Do Mundialu szczególnie przygotowuje się Lubin – miasto, w którym piłka nożna odgrywa wyjątkową rolę. Przez dwa czerwcowe weekendy w galerii Cuprum Arena zagoszczą „żywe piłkarzyki”, a przez całe mistrzostwa kibice będą mogli oglądać relacje z meczów na ogromnym telebimie.

Ekran zostanie umieszczony w atrium galerii wraz z pierwszym meczem, który odbędzie się 11 czerwca. – W tym szczególnym dla kibiców okresie chcemy dać im szansę na wspólne przeżywanie mundialowych emocji. Będziemy razem z nimi przez całe mistrzostwa – mówi Michał Tur, manager ds. marketingu galerii Cuprum Arena w Lubinie

Piłka jest okrągła,

a boisko…dmuchane. W tych nietypowych warunkach strzelać gole będą samorządowcy z okolicznych powiatów, lokalni celebryci oraz media. Pole do popisu będą mieli także młodzi mieszkańcy Lubina. Wszystko w ramach Derb na Arenie!

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej po raz pierwszy odbywać się będą na Czarnym Lądzie. Po raz pierwszy także Lubin stanie się sceną zmagań nietypowych zawodników. Podczas dwóch weekendów – 12-13.06 oraz 19-20.06, na terenie galerii Cuprum Arena pojawi się ogromne dmuchane boisko. Niecodzienni zawodnicy – samorządowcy z okolicznych powiatów, celebryci, media i młodzi mieszkańcy miasta zaprezentują swoje piłkarskie umiejętności. – Ci pierwsi zawalczą w szczytnym celu – o seans w kinie Helios dla grupy 100 dzieci. Na drugich natomiast czekają atrakcyjne nagrody i pamiątkowe puchary.

Zawodnicy

będą musieli skupić się nie tylko na strzelaniu goli, ale także na synchronizacji z podtrzymującą ich, specjalną rurką. Wcielą się bowiem w rolę „żywych piłkarzyków” – zabawa wprost ze stołu przeniesie się na wspomniane wcześniej dmuchane boisko.

Niestraszne Ci wyzwania i chętnie odegrasz „żywego piłkarzyka” i weźmiesz udział w Derbach na Arenie? Szukaj informacji w galerii Cuprum Arena w Lubinie. Uwaga – liczba drużyn jest ograniczona.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu