Szósty certyfikat Virus Bulletin dla FortiMail

Fortinet, producent rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego i światowy lider rynku zintegrowanych systemów zarządzania zagrożeniami (UTM – Unified Threat Management) poinformował, że urządzenie do ochrony poczty elektronicznej FortiMail otrzymało kolejny, szósty już certyfikat Virus Bulletin w kategorii VBSpam.

Dziennikarze magazynu Virus Bulletin przetestowali 19 produktów antyspamowych pod kątem wskaźnika wykrywania spamu i liczby fałszywej kategoryzacji wiadomości pocztowych. Raport podsumowujący przeprowadzone testy stwierdza, że urządzenie FortiMail zdecydowanie wygrało w konkurencji. Dodatkowo, doceniono zespół Fortinet pracujący nad rozwojem nowych rozwiązań za nadążanie za najnowszymi trendami w zakresie bezpieczeństwa poczty elektronicznej i ochrony przed spamem.

Rodzina produktów FortiMail to specjalizowane systemy zabezpieczające pocztę elektroniczną, przeznaczone dla organizacji każdej wielkości, zaczynając od małych i średnich firm do dostawców usług, operatorów telekomunikacyjnych i dużych przedsiębiorstw. Zaprojektowany dla najbardziej wymagających systemów pocztowych, FortiMail wykorzystuje zaplecze technologiczne Fortinet w zakresie ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami rozprzestrzeniającymi się za pośrednictwem e-maili.

źródło/autor: Front PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu