Weź udział w wielkim wyścigu PLANETE i wygraj nagrody

Wraz z PLANETE weź udział w wielkim wyścigu z jednego krańca Ziemi na drugi! Rozwiązuj zagadki dotyczące nazw państw lub miast. Dzięki wskazówkom przenoś się w kolejne miejsca na wirtualnej mapie. Bądź pierwszy na mecie i wygraj nagrody – dyski zewnętrzne 320 GB PQI, torby, ręczniki plażowe i koszulki PLANETE.

Wystartowała czwarta zagadka PLANETE! Wejdź na stronę www.zagadki.planete.pl i weź udział w wielkim wyścigu. Jakiego miasta lub państwa dotyczy kolejna zagadka? W jakim miejscu na mapie znajdziesz się tym razem?

Do dyspozycji masz wskazówki, które naprowadzą Cię do kolejnych punktów wyścigu. Jak najszybciej dotrzyj do celu podróży i wyślij nam informację, gdzie znajduje się meta! Na Twoją odpowiedź czekamy do piątku.

Kanał PLANETE przygotował specjalne zagadki dla wszystkich ciekawych współczesnego świata oraz tropicieli tajemnic i ciekawostek. W każdy poniedziałek na stronie www.zagadki.planete.pl zostanie przeprowadzona osobna zabawa w stylu „podchodów online”. Internauci będą kierowani na specjalne strony internetowe oraz na popularne serwisy społecznościowe i fora internetowe, gdzie dostaną nowe wskazówki pomocne w rozwiązaniu łamigłówki.

Odwiedź www.zagadki.planete.pl i weź udział w wielkim wyścigu!

źródło/autor: PLANETE

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu