Sezon na cytrusy – wakacje ze smakiem

Wiosna i lato przywodzą na myśl smak i zapach świeżych owoców… Ugaś pragnienie świeżym sokiem, na jaki tylko przyjdzie Ci ochota! Marka Plast Team wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zwolenników zdrowia i urody, zawartych w kroplach orzeźwiających soków!

Plast Team zaprasza na przepyszny sok, który można przygotować dzięki rewelacyjnemu wyciskaczowi do cytrusów. Szybko i łatwo zamienisz owoc w zdrowy, cudownie pachnący napój. Będziesz zachwycona!

Wyciskacz możesz bez problemu zabrać na urlop, ponieważ jest niewielki i lekki. Ten znany i lubiany przyrząd kuchenny nigdy jeszcze nie był tak doskonały! Sprawdź, a Twoje życie nabierze smaku… smaku rajskich owoców!

Cena: ok. 4 zł

Przygotowany (także za pomocą wyciskacza do cytrusów) sok przelać można do praktycznego dzbanka, który idealnie sprawdza się w domu, ogrodzie oraz na wycieczce. Jest lekki i poręczny, dzięki czemu Twój ulubiony napój może być z Tobą wszędzie tam, gdzie będziesz go potrzebować. Szczelne zamknięcie zapobiega wszelkim niespodziankom, które mogłyby zakłócić spokój gorącego, letniego dnia! Zatem… ciesz się słońcem… i smacznego!

Cena: ok. 11 zł
Poj. 1,5 L

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu