Punkty PAYBACK dla powodzian

I Ty możesz w prosty sposób pomóc poszkodowanym w powodzi – wystarczy zaledwie 100 punktów PAYBACK, aby włączyć się w akcję. Przekaż swoje punkty na rzecz osób potrzebujących. Pamiętaj, że liczy się każdy, nawet najmniejszy gest.

W chwili obecnej potrzebujących jest bardzo wielu. Z danych jakie podaje Caritas Polska na swojej stronie internetowej wynika, że w tegorocznej powodzi zniszczeniu uległo ponad 19 tys. domów. Część z nich nie nadaje się do zamieszkania, reszta wymaga gruntownych remontów. Prawie 70 tysięcy osób zostało poszkodowanych przez powódź. Dlatego Program Bonusowy PAYBACK umożliwił swoim uczestnikom wsparcie potrzebujących.

Od 28 maja wszystkie punkty, którymi uczestnicy PAYBACK zasilą konto Fundacji TVN „nie jesteś sam”, zostaną przekazane na pomoc doraźną dla powodzian oraz zakup niezbędnego sprzętu do usuwania skutków powodzi. Aby włączyć się w akcję, wystarczy zalogować się na www.payback.pl i przekazać swoje punkty. Transferu punktów na rzecz potrzebujących można także dokonać na stacjach BP i w hipermarketach Real (w dziale Real Finanse).

źródło/autor: Inspirat Communication Consultancy

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu