Promocja „SMS Premium 50/50” na 5 urodziny Platnosci

Gwarancja 50% zysku z SMS-ów Premium to prezent, jaki serwis Platnosci sprawił Klientom z okazji 5 lat działalności. Pierwsza tak przejrzysta oferta na polskim rynku dostępna jest już od 1 czerwca.

Usługa umożliwiająca dokonanie mikropłatności w sklepie lub serwisie internetowym, udostępniającym jako metodę płatności SMS Premium, wszystkim korzystającym da wynagrodzenie w postaci 50% obrotu na koncie SMS. Jest to jedyna usługa spośród ofert operatorów obsługujących płatności on-line, w tym SMS Premium, gwarantująca tak wysoki udział w zyskach. Promocja rusza 1 czerwca i będzie stałym elementem oferty Platnosci. Szczegóły oraz regulamin dostępne są na urodzinowej stronie www.internetoweplatnosci.pl.

– Już od 5 lat staramy się tworzyć rozwiązania idealnie odpowiadające potrzebom Klientów – przyjazne i wygodne – a jednocześnie generujące jak najwyższe zyski. Najnowszą odpowiedzią Platnosci na potrzeby rynku jest produkt o przejrzystej budowie – 50/50, zyskowny – 50% zysk z tytułu obrotu na koncie SMS, a także prosty – oszczędza Klientom konieczność przeliczania wartości brutto i netto. Mamy nadzieję, że oddanie do dyspozycji pierwszego tak zyskownego i przejrzystego produktu będzie najlepszą ofertą dla naszych obecnych oraz nowych Klientów – mówi Maciej Szmigiel, Manager Platnosci.

Płatności, lider wśród dostawców płatności elektronicznych dla wszystkich podmiotów e-commerce działających w Polsce, rozpoczął swoją działalność w maju 2005 roku. Pierwszy rok obecności na rynku przyniósł firmie ponad 350 tys. transakcji i zakończył się obrotami w wysokości 23,5 mln PLN. Obecnie serwis generuje obroty rzędu ponad miliarda złotych rocznie (dane za rok 2009), obsługując nawet do 50 tys. transakcji dziennie. Z jego usług korzysta ponad 2 miliony Klientów i blisko 5 tys. podmiotów internetowych, co daje Platnosci ponad 42 proc. udział w obsłudze badanych sklepów internetowych (Raport Internet Standard, e-commerce 2009).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu