Nie przegap wielkich emocji

Termin zgłoszeń do Konkursu Piosenki Aktorskiej został przedłużony do 9 czerwca. Miłośnicy śpiewania w domowym zaciszu mają jeszcze szansę, żeby publicznie zaprezentować swoje umiejętności i wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Konkurs Piosenki Aktorskiej to możliwość wystąpienia przed szerszą publicznością i zaprezentowania swoich – często skrywanych – aktorskich zdolności. Celem konkursu jest popularyzacja polskiej piosenki, szczególnie wśród osób po trzydziestym roku życia. Organizatorami wydarzenia są: fundacja Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy oraz Klubokawiarnia Grawitacja.

Udział w Konkursie Piosenki Aktorskiej jest idealną okazją do wyśpiewania swoich emocji. Jury oceniać będzie zarówno amatorów, jak i półprofesjonalistów. Odpowiedni dobór utworu muzycznego i jego interpretacja to dodatkowe elementy, które będą brane pod uwagę. W komisji zasiądą: Maciej Marks – właściciel Klubokawiarni Grawitacja, Marta Misiak – prezes fundacji Empirio, Katarzyna Glinka – aktorka francuskiego teatru w Nancy oraz Katarzyna Głowacka – prezes fundacji ECSP.

Zgłoszenia kandydatów wraz z nagranym demo dwóch piosenek przyjmowane są do 9 czerwca drogą mailową (konkurs@konkurs-piosenki.pl) oraz listownie na adres Klubokawiarni Grawitacja (ul. Browarna 6, 00-311 Warszawa). Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.konkurs-piosenki.pl.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych. Pierwsza grupa obejmuje wykonawców od 25 do 30 roku życia. Druga – wykonawców od 31 do 55 roku życia. Trzecia to osoby uczące się w szkołach wokalnych i aktorskich. Finał odbędzie się 16 czerwca w Klubokawiarni Grawitacja. Zwycięzca otrzyma nagrodę Grand Prix w wysokości 3000 złotych. Dodatkowo zostaną rozdane statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Reflektora.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu