Ezoter – portal z duszą

Interesujesz się ezoteryką, astrologią? Lubisz czytać horoskopy? Chcesz rozwijać się duchowo? Portal Ezoter.pl jest właśnie dla Ciebie.

Wystartował nowy serwis związany z tematyka astrologiczną, duchową. Kompleksową obsługą serwisu, począwszy od grafiki, oprogramowania i promocji zajęła się Grupa F5 Internet Solutions. Witryna została oparta na autorskim systemie CMS firmy Mediaflex, dzięki czemu strona jest łatwa w obsłudze i nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej od administratorów. Grafika serwisu stworzona przez L4 Studio dopasowana została kolorystycznie do tematyki serwisu. Fiolety, kojarzone z tajemniczością, jasnowidzeniem, siłami nadprzyrodzonymi, magią, zostały wybrane jako idealne do portalu z duszą.

Ezoter w mediach społecznościowych

Portal z duszą promowany jest głównie w mediach społecznościowych. W serwisie Facebook stworzono oficjalną stronę, która prezentuje treści umieszczane w Ezoter.pl. Dodatkowym działaniem są like page dwunastu znaków zodiaku, na których publikowane są horoskopy – codzienne, tygodniowe, miesięczne. Jak mówi Magdalena Barycza, Team Lider z firmy NetCenter Solution zajmującej się promocją serwisu – planowane są również działania mające na celu zaangażowanie fanów do interakcji – quizy, aplikacje, dyskusje. Aby budować aktywną społeczność wokół Ezoter.pl umożliwiono użytkownikom założenie własnego konta w serwisie. Uruchomiono forum, na którym prowadzone są dyskusje m.in. o magii, psychotronice oraz komentowane są artykuły publikowane na witrynie. O poziom rozmów oraz bezpieczeństwo użytkowników dbać będą moderatorzy z NetCenter Solution.pl

źródło/autor: NetCenter Solution

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu