Cyfrowa platforma kablowa UPC gotowa na telewizję 3D

W dniach 1 i 2 czerwca br. w czterech Biurach Obsługi Klienta UPC w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Krakowie, na kanale Eurosport 3D emitowana będzie transmisja z rozgrywek turnieju tenisowego na paryskich kortach Rolanda Garrosa.

Pierwszego i drugiego czerwca br., w Biurach Obsługi Klienta UPC w czterech największych miastach – Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Krakowie – będzie można zobaczyć transmisję telewizyjną w standardzie 3D. UPC przygotowało pokaz telewizji trójwymiarowej HDTV w porozumieniu z kanałem Eurosport, który transmituje rozgrywki wielkoszlemowego turnieju tenisowego French Open. Sygnał kanału 3D będzie dostępny poprzez interaktywną, cyfrową platformę kablową UPC, a widzowie będą oglądać go korzystając z dekoderów UPC Mediabox HD oraz ekranów plazmowych Panasonic 3D Full HD.

UPC poinformuje klientów o pokazie telewizji 3D przez interaktywną aplikację „czerwony przycisk” na kanale Eurosport, plansze na UPC Info oraz plakaty i wobblery w czterech wspomnianych wyżej Biurach Obsługi Klienta.

źródło/autor: UPC Polska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu