Chcę CS5 – nowy konkurs od Adobe

Firma Adobe przygotowała nowy konkurs dla grafików. Zadaniem konkursowym jest stworzenie zabawnej animacji i e-kartki dla pracodawcy, w której będziemy przekonywać szefa jak bardzo przyda nam się w pracy najnowszy pakiet CS5. Konkurs będzie trwał od 01.06 do 11.07 na stronach Kreatywnego Bazaru: http://kreatywnybazar.pl/chce-cs5/. Twórcy najlepszego multimedialnego show otrzymają wartościowe nagrody.

Główną ideą konkursu jest zaangażowanie pracowników do wspólnego kreatywnego projektu, który ma na celu poprawienie ich warsztatu pracy. Projekt w etapie końcowym trafi do pracodawcy. Uczestnicy konkursu będą mieli za zadnie stworzenie zabawnych animacji z wykorzystaniem zdjęć: współpracowników, szefa i własnych, umieszczonych w miejsce postaci wykonujących zabawne partie wokalne i choreograficzne. Każdy uczestnik będzie miał także za zadanie stworzenie ciekawego hasła, które przekona szefa do inwestycji w jego kreatywność i aktualizacji CS5.

Wśród uczestników konkursu wybrany zostanie zwycięzca, który otrzyma profesjonalnego laptopa Lenovo T510, zaś jego firma będzie mogła wziąć udział w szkoleniu designerskim prowadzonym przez specjalistów Adobe oraz najlepszych praktyków. Dodatkowo przyznane zostaną trzy nagrody pocieszenia w postaci netbooków Lenovo IdeaPad s10-2.

źródło/autor: Adobe

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu